מחיקת רישום BDI שלילי למניעת נזקים מיידית

עובדה מס' 1: קשה עד בלתי אפשרי לקבל הלוואה כשיש לך BDI שלילי. במידה וכן תקבלו הלוואה מגוף כלשהו, הריבית תהיה גבוהה בצורה בלתי הוגנת.

עובדה מס' 2: כשיש לך דירוג אשראי שלילי, יהיה לך בלתי אפשרי לקבל אישור להחזיק כרטיס אשראי, וגם אם יש ברשותך כזה, הוא עלול להתבטל בכל רגע.

עובדה מס' 3: המומחים שלנו ימחקו את הרישום השלילי שלך, יעבירו את דירוג ה-BDI שלך לחיובי, ויעזרו לך לפתוח דף חדש מבחינה כלכלית! 

מבצע לחודש הקרוב בלבד - בדיקת התאמה ללא עלות!

מחיקת BDI שלילי - קפטן חיסכון

כתבות בשיתוף קפטן חיסכון

אם התשובה שלך "כן" על אחת השאלות הבאות כנראה שגם לך מחיקת רישום BDI שלילי היא הכרחית

איתור כספים בבנקים

ברצונך לקבל הלוואה מהבנק?

בית

ברצונך לקבל משכנתא?

דמי ניהול

רוצה לפתוח עסק ולקבל אשראי עבורו?

האם היית מובטל לתקופה כלשהי?

יש לך חשש שהצ'קים שלך יחזרו?

0
שנות הניסיון של מומחינו
0
תוחלת החיים הממוצעת
0
מקסימום שנות רישום שלילי

⭐⭐⭐⭐⭐
תודה שעזרתם לי
לפתוח חיים חדשים

"עד לפני כמה שבועות לא ידעתי בכלל מה זה דירוג אשראי, אבל כשניסיתי לקבל הלוואה קיבלתי בלי סוף סירובים. לשמחתי נכנסתי לאתר של קפטן חיסכון והצוות שלהם עזר לי מהתחלה ועד הסוף כדי למחוק את הדירוג השלילי שלי ולהתחיל בחיים חדשים"

דניאל כהן, באר שבע

דניאל כהן

"המומחים של קפטן חיסכון דואגים להפוך את דירוג האשראי של הלקוח לחיובי, ועוזרים לו לצאת לדרך כלכלית חדשה"
(כתבת תדמית בוואלה!, 16.7.2020)

וואלה לוגו

"באמצעות אנשי המקצוע והמומחים של חברת קפטן חיסכון אתם מוזמנים, עוד היום, לקבל את כל הסיוע המקצועי, הליווי והתמיכה בדרך אל מחיקת BDI שלילי"
(כתבת תדמית בחדרי חרדים, 13.8.20)

לוגו בחדרי חרדים

אנחנו נוודא שרישום האשראי שלך יהיה חיובי ונמנע ממך עוגמות נפש מיותרות

איך זה עובד?

1 - Copy

יש להזין את הפרטים שלך בצורה מסודרת

מילוי פרטים
2 - Copy

המומחים של קפטן חיסכון יבדקו את תיק האשראי שלכם

איתור כספים אבודים
3 - Copy

נמחק את הרישום השלילי ותצאו לדרך חדשה

חיסכון כספי בביטוח
the first step

כבר אלפי אנשים נהנו ממחיקת BDI שלילי. עכשיו תורך!

השאירו פרטים והערכה ראשונית תוצג לכם תוך מספר שניות

🔒 איננו מעבירים את הפרטים שלך לצד ג' 🔒

קפטן חיסכון טופס

כל מה שרצית לדעת על מחיקת BDI שלילי

לפני שנדבר על מחיקת רישום BDI שלילי, כדאי שנבין למה בכלל מתכוונים כשאומרים לנו את המושג BDI שלילי. אז BDI שלילי הוא מושג המתייחס לדו"ח של נתוני האשראי שלנו. דו"ח של BDI שלילי כולל את ההיסטוריה הכלכלית של האדם שאליו הדו"ח מיוחס, את ההגבלות שבנק ישראל מטיל על החשבון של אותו אדם – במיוחד במידה ונמצא כי צ'קים שאותו אדם שילם באמצעותם – מצאו את דרכם בחזרה. 

מה עוד כולל הדו"ח

הדו"ח גם כולל רשימה של התראות שנשלחו אל אותו אדם מטעם הבנק או מטעם חברות האשראי השונות, נכלל בו גם מידע על הליכים שונים לקראת כינוס נכסים או פשיטת רגל, וכל מידע רלוונטי שמסביר ומפרט את כל הסיבות שבגינן אם תקבלו הלוואה – יהיה זה סיכון גדול מטעם הבנק.

דו"ח BDI שלילי הוא למעשה המסמך המקשר בין האדם לבין הבנק, ובאמצעותו ובעזרתו יכול לקבל הבנק את ההחלטה האם להעניק לכם הלוואה או שלא.

דירוג אשראי שלילי מונע קבלת הלוואה
דירוג אשראי שלילי מונע קבלת הלוואה
תוכן עניינים

איך זה משפיע עלינו?

מי שנמסר עליו דו"ח BDI שלילי מתחיל למעשה לנהל חיים פיננסיים מסוג אחר לגמרי ממה שהיה עד עכשיו. היות וכל ההתנהלות הכלכלית שלו הופכת למוגבלת מאוד, הוא אינו יכול לשלם באמצעות כרטיס אשראי, לא יכול למשוך כסף מהבנק ולא יכול לשלם באמצעות צ'קים. לכן, דרך החיים החדשה כוללת המון התעסקות עם כסף מזומן – מה שעלול להוות בעיות גדולות אפילו יותר. ולמה? פשוט מאוד – התנהלות עם כסף מזומן היא לא מסודרת ולא מאורגנת, כמעט ולא ניתן לשלוט על המידע של ההוצאות אל מול ההכנסות, ובנוסף – אותם אנשים מתחילים לפנות לגורמים חיצוניים לקבלת הלוואות במזומן, וחותמים סוג של גזר דין בלתי אפשרי עבורם עם ריביות גבוהות ביותר.

המצב הזה הוא מתיש, מתסכל וגורר אנשים ליאוש אמיתי, וברגעים כאלו מחיקת רישום BDI שלילי היא אפשרות שעולה במוחם של אותם אנשים.

מה זה מאגר דירוג האשראי?

מאגר דירוג האשראי הוא חלק בלתי נפרד מהנושא של BDI שלילי. מאגר דירוג האשראי מתאר בעצם את הציון שניתן לכם בתור אנשים פרטיים, אותו ציון אמור לשקף את היכולת שלכם להחזיר את החובות שלכם. מידע זה עוזר לבנקים וכן לגופי האשראי הרלוונטים לקבל החלטה באשר להאם כדאי להם לתת לכם להשתמש באשראי, האם יש ביכולתכם להחזיר הלוואות וחובות ועוד. כל אלו ביחד יוצרים את הציון שלכם שנקרא בעגה המקצועית CREDIT SCORE, ולפיו ייקבע גובה הריבית שלכם. כמובן שככל שהתנועות שלכם חיוביות יותר ומעידות על יכולת ריאלית להחזיר את הכספים, כך גובה הריבית שייקבע עבורכם יהיה נמוך יותר, וההיפך – ככל שהתנועות שלכם יהיו שליליות יותר ויעידו על חוסר יכולת ריאלית להחזיר את הכספים, כך גובה הריבית שייקבע עבורכם יהיה גבוה יותר.

איזה מידע נאסף כדי להרכיב את הציון?

הציון, שתוצאותיו יבואו לידי ביטוי גם בהמשך, מורכב ממידע שנאסף מכל מיני מקורות. בין היתר, המידע מורכב משאלות כמו האם אתם משלמים את החשבונות שלכם בזמן? האם קיימים עבורכם חובות פתוחים עבור כל מיני מוסדות? האם קיים עבורכם הון עצמי בצורת נכסים או התחייבויות כאלו ואחרות? איך נראית ההיסטוריה הפיננסית שלכם מבחינת תשלומים? איך ועד כמה ניצלתם את מסגרת האשראי שלכם? האם חרגתם אי פעם ממסגרת האשראי? האם יצא לכם לפגר בהחזר ההלוואות שניתנו לכם? כמה הלוואות פעילות יש לכם? כמה חשבונות בנק פעילים יש לכם? האם קיים עבורכם עיקול מצד ג'? שאלות אלו הן רק חלק מהשאלות שמהן מתחילה הבדיקה שתתן לאותם גורמים את המידע הרלוונטי עליכם.

חשוב לציין שחלק מהמידע אינו זמין או מעודכן לאורך כל הזמן, ולכן לפעמים מתקבלות גם שגיאות שעלולות להשפיע לרעה על הציון שתקבלו. כמובן שחשוב להיות כאן עם היד על הדופק במידה ואתם נדרשים לדין וחשבון מסוג כזה או אחר, ולהיות מסוגלים להנפיק מסמכים שיעידו אחרת ממה שנאמר עליכם.

רישום BDI שלילי יכול להשפיע קשות על ההתנהלות הפיננסית שלכם
רישום BDI שלילי יכול להשפיע קשות על ההתנהלות הפיננסית שלכם
 

מי הגופים הרשאים למסור עלינו מידע שלילי?

מידע שלילי הנאסף עליכם מגיע ממקורות כמו בנקים, חברות כרטיסי האשראי השונות, גופים ציבוריים הקיימים במדינת ישראל כמו גוף ההוצאה לפועל או בנק ישראל, בתי המשפט וגורמים נוספים שמחזיקים במידע שעשוי להיות רלוונטי לגביכם.

ומה בדיוק המידע הזה כולל?

במקום שתיאלצו להסתפק במילים כלליות, החלטנו לאגד כאן את כל מה שחשוב לדעת לגבי אותו מידע שנאסף עליכם. כונס הנכסים הרשמי הידוע גם בראשי התיבות כנ"ר יכול לתת מידע עליכם הכולל בין היתר מסמכים שכוללים נתונים שונים אודות פשיטת רגל או הליכי כינוס שונים שננקטו כנגד האדם שלגביו מוגשים המסמכים: נתונים לגבי החייב לאחר שניתן לו צו כינוס, הכרזת החייב כפושט רגל, בקשה לפשיטת רגל, ביטול של הליך פשיטת רגל ועוד. המידע הזה מוצג עד למשך זמן של 7 שנים מרגע ביטול ההליך.

לשכת ההוצאה לפועל יכולה למסור מידע הכולל תיקי הוצאה לפועל או הליכי הוצאה לפועל שמתנהלים אל מול אותו אדם. מידע זה כולל מסמכים כמו בקשה לביצוע תביעה על סכום קצוב, תיקי הוצאה לפועל הנוגעים בביצוע שטר או פסק דין, איחוד של תיקים, נתונים על חייב המוגבל באמצעים ועוד. המידע הנ"ל מוצג עד תקופה של 5 שנים.

לגבי תאגידים בנקאיים או מנפיקים של כרטיסי חיוב – המידע שהם יכולים למסור קשור בהתראות שניתנו ללקוח שיש לו חשבון על הכוונה לפתוח בהליכים מולו לצרכי גביית חוב או סירוב של צ'קים. מידע זה מוצג עד תקופה של 5 שנים מרגע שנשלח אל הלקוח מכתב ההתראה.

ומה לגבי המידע הנאסף מבנק ישראל?

בנק ישראל יכול גם הוא לתת מידע רלוונטי אודות הלקוח, כאשר המידע הזה כולל נתונים שנוגעים בהיות הלקוח מוגדר כלקוח מוגבל או לקוח מוגבל חמור – בהתאם לחוק צ'קים ללא כיסוי. המידע שמוסר בנק ישראל מוצג עד לתקופת זמן של כ-3 שנים מרגע סיום ההגבלה.

גורמים נוספים שרשאים למסור מידע אודותיכם

קיימים עוד שלושה גופים שרשאים למסור מידע אודותיכם: מקורות מוסמכים, בתי המשפט וכן מידע חיובי שניתן על ידי תאגידים בנקאיים. ומה זה אומר?

מקורות מוסמכים הם עסקים שעומדים בשני תנאים:
1. העסק מקפיד על עריכת רשומות מוסדיות בנושא אי פרעון חובות.
2. המחזור השנתי של העסק עומד על 25 מיליון שקלים ומעלה.
תחת הגדרה זו נכנסות חברות תקשורת, חברות ביטוח וחברות נוספות. מקורות אלו יכולים להעביר מידע בדמות של אי תשלום חובות על ידי הלקוח, לדוגמה. המידע המוצג הוא למשך 5 שנים מרגע שהחוב נוצר אצל אותן החברות. חשוב לציין לגבי המקורות המוסמכים שבניגוד ליתר הגופים – המקורות המוסמכים אינם חייבים לשתף פעולה עם איסוף המידע, והם רשאים להשאיר אותו אצלם.

בתי המשפט ומידע חיובי

בתי המשפט רשאים להעביר מידע הכפוך לסעיף 7 בחוק החברות. על פי החוק הזה בית המשפט קובע שבעל מניה בחברה מסויימת לא יכול לכהן בה בתור דירקטור או בתור המנהל הכללי של החברה, וכן אין באפשרותו לקחת חלק בצורה עקיפה או בצורה ישירה בייסוד של החברה או בניהול שלה.

לגבי המידע החיובי – מדובר כאן למעשה על מידע שנלקח מהתאגידים הבנקאיים שמספר על הלוואות שונות שניתנו ללקוח ושהוא עמד בפרעון שלהן. כמו כן, ניתן מידע כמו מסגרות האשראי שהועמדו ללקוח. הלקוח יכול לאשר העברה של מידע חיובי נוסף הנצבר לגביו, על מנת להגדיל את הסיכוי לדירוג חיובי וקבלת ציון טוב.

ולמי נמסר המידע הזה?

המידע שנאסף עליכם נמסר אל גופי האשראי ואל הבנקים דרך מערכת נתוני האשראי – הם אלו שבסופו של דבר צריכים להחליט האם לאפשר לכם שימוש באשראי וכמובן באיזה גובה של ריבית. חברת BDI וחברת D&B הן אלו שאוספות את המידע וגם רשאיות להעביר אותו אל אותם הגופים, כמובן במסגרת החוק וככל שהוא מגדיר את הגופים הללו.

גוף שמעוניין לקבל את הדו"ח הכולל את כל המידע שנאסף לגביכם, חובה עליו למסור הצהרה כתובה שנוסחה מביע את הצורך בקריאת הדו"ח והשימוש בנתונים המפורטים בו לצרכים חוקיים בלבד כמו רכישה או מכירה של נכס מסויים, מתן אשראי ללקוח, שירות ללקוח, התקשרות עם הלקוח בנושאים כמו המחאה של חובות או זכויות, התקשרות בחוזה העסקה, התקשרות בחוזה שכירות וחידוש שלו ועוד.

מי יכול לצפות במידע שנאסף אודותינו?

המידע שנאסף אודותינו מצטבר לדו"ח מפורט ומסודר שמוגש, כאמור, אל הגופים השונים רק על פי הצורך ובהתאם להצהרה כתובה וברורה שמבהירה את הצורך בקריאה שלו ובשימוש בו. לפני שנבין מי יכול לצפות במידע שנאסף אודותינו, חשוב לחלק את הנושא הזה לשני חלקים:

דו"ח נתוני אשראי עצמי  

את הדו"ח הזה כל אדם זכאי לקבל פעם בשנה בחינם לעיון עצמי. הדו"ח מפרט נתוני אשראי שונים הרלוונטים לאותו אדם, והוא כמובן יכול ומוזמן לבדוק האם המידע שכתוב בו נכון ורלוונטי. דו"ח נתוני אשראי עצמי הוא גם הדו"ח שעובר לצדדים שלישיים, ולכן הוא יכול לבחון ולהבין בדיוק איזה מידע מפורט בו ויועבר הלאה אל הגורמים השונים.

דו"ח עיון בנתוני אשראי

את דו"ח עיון בנתוני אשראי ניתן לקבל פעם בששה חודשים בחינם לעיון עצמי. בדו"ח עיון בנתוני אשראי יפורט כל המידע הרלוונטי על האדם, גם בהנחה והמידע הזה אינו נחשף לעיניים של גורמים צד ג'. בדו"ח עיון בנתוני אשראי מופיעים גם שמות המקורות שמסרו את המידע הכתוב בדו"ח, וגם השמות של הצדדים אליהם הועבר דו"ח עיון בנתוני אשראי לגבי אותו האדם. על מנת לקבל את הדו"חות השונים תצטרכו להזדהות בפני אחד מהגורמים הבאים: משרדי בעלות הרישיון (חברת BDI או חברת D&B), עורך דין או פקיד הדואר.

המלצות לשיפור דירוג BDI

1. התנהלות כלכלית נכונה

התנהלות כלכלית נכונה תשפיע באופן ישיר על הציון שלכם, ולכן חשוב לשמור עליה עקבית, לעמוד בלוחות הזמנים של תשלומי חשבונות כאלו ואחרים ובמידהת הצורך גם לפנות אל ייעוץ כלכלי שיוכל לעשות את החיים שלכם הרבה יותר פשוטים ומסודרים.

2. תביעת לשון הרע כפיתרון

במידה ואתם לא שבעי רצון מהדירוג שלכם והציון שקיבלתם לא משקף לדעתכם את ההתנהלות הכלכלית שלכם – אתם רשאים בהחלט לגשת את תביעת לשון הרע. אחד הסיפורים הידועים בתחום הזה הוא סיפור על אדם שנמצא עבורו חוב של כ-180 שקלים אותם היה חייב לגורם מסוים. החוב הוריד לאותו אדם באופן משמעותי את הציון, והוא נתקל בסירובים מטעם הבנק וחברת האשראי להמשך פעילות.

כאשר הבחין האדם שדרכי הפעולה שלו הולכות ונחסמות לאט לאט, הוא הבין שהדירוג שלו היה נמוך, אולם במקביל אותו אדם מנהל חשבון בנק עם סכומי כסף גדולים של מעל למיליון שקלים. באותו הרגע פנה אותו האדם אל תביעת לשון הרע אל מול BDI.

התביעה הובילה למצב שבו BDI עמדו על הטעות שלהם, כאשר אותו אדם כמובן הצטייד בכל המסמכים הדרושים כדי להוכיח לבית המשפט שאין כל סיבה לדרג אותו בצורה כל כך נמוכה לאור התנהלותו הכלכלית הנבונה, עצם העובדה שהוא אינו חייב דבר לאיש, ובעיקר שהוא בעל ממון רב. בסופו של דבר עלה כמובן הדירוג של האדם, והחברה פיצתה אותו בסכומים מצטברים של קרוב ל-40,000 ש"ח. עוגמת הנפש שנגרמה לו היא גדולה, ואם אתם עומדים במצב דומה – אתם מוזמנים בהחלט לפנות גם אתם אל תביעת לשון הרע שכזו.

איך מוחקים BDI שלילי?

אם ברצונכם  לבצע מחיקת רישום BDI שלילי, מדובר כאן על הליך שמורכב מכמה וכמה שלבים. בשלב הראשון יש לבקש את הדו"חות הקיימים לגביכם – דו"ח האשראי העצמי וכן דו"ח העיון. את הדו"חות יש לבקש מחברת BDI וכן מחברת D&B המקבילה. באמצעות הדו"חות יהיה אפשר להסתכל על כל המידע הרלוונטי לגביכם, ולהבין האם הוא מידע מדויק והאם הוא עומד בהוראות החוק ובכללים.

בהנחה והדו"ח מדוייק כמובן שלא תוכלו להתקדם אל השלבים הבאים, אבל במידה וקיימת טעות בדו"ח או שהוא מכיל כל מיני פרטי מידע שאינם נכונים לגביכם, תוכלו לנסות ולפנות לבעל הרישיון (חברת BDI או חברת D&B) על מנת שהם יוכלו לתקן את המידע. על פי חוק מדובר על שלב מקובל ביותר, ואתם רשאים לעשות זאת בעצמכם או בליווי עורכי דין מקצועיים שיוכלו לסייע לכם בכל שלב ושלב בתהליך.

ומה קורה מכאן והלאה?

אחרי שתגישו את הבקשה, החברות יוכלו לפנות את המקור שממנו הן קיבלו את המידע השגוי, לטענתכם, במטרה להבין מה יש לו להגיד על הממצאים החדשים שהתקבלו מכם. מכאן יכולות להתרחש כמה וכמה סיטואציות שונות:

1. מקור המידע יאשר שהלקוח אכן צודק, ובהמשך לכך יהיו צריכות חברת BDI וחברת D&B לתקן את המידע הכתוב בדו"ח.

2. מקור המידע אינו מאשר את צדקת הלקוח, ובהמשך לכך חברת BDI וחברת D&B יהיו צריכות לרשום בדו"ח את כל הפרטים שהתקבלו גם ממקור המידע וגם את גרסת הלקוח.

2. מקור המידע אינו מגיב תוך תקופת זמן של 30 יום מהרגע שזו הפניה נשלחה אליו על ידי חברת BDI וחברת D&B – במצב שכזה חברת BDI וחברת D&B יהיו חייבות למחוק את כל המידע שבגינו החל כל התהליך.

אפשר לשפר דירוג אשראי ולמחוק רישום BDI שלילי
אפשר לשפר דירוג אשראי ולמחוק רישום BDI שלילי

(

מחיקת רישום BDI שלילי – סיטואציות ותרחישים אפשריים

במידה ובעקבות התהליך נעשו שינויים כלשהם או תיקונים בדו"ח האשראי, יהיו חייבות חברת BDI וחברת D&B לשלוח דו"ח אשראי חדש הכולל את התיקונים לכל גורם אשר קיבל מהן דו"ח אשראי לגבי הלקוח בתקופת הזמן של ששת החודשים האחרונים.

כמובן שיכולים בהחלט לקרות מצבים שבו לקוחות יכולים לחוש פגיעה, התנהלות רשלנית או מחדל מצד החברת BDI או חברת D&B לאחר שפנה אליהן בבקשה לתקן את המידע. במצבים כאלו, הלקוח יכול להגיש ערעור לבית משפט השלום בתוך תקופת זמן של 45 יום.

חשוב לזכור למי להפנות את התלונות שלכם, ובהתאם להבין מה הצעדים שאתם צריכים לנקוט בהם

קיימות כמה וכמה סיבות למידע שגוי שייכתב עליכם בדו"ח האשראי. הסיבות יכולות להיות קשורות בחברת BDI או חברת D&B, אך הן בהחלט יכולות להיות קשורות גם במקור המידע. לכן, לפני שאתם נוקטים בצעדים, חשוב לדעת אל מי להפנות את האצבע המאשימה – ובהתאם להבין באיזה סוג של הליך אתם פותחים.

למשל, אם המידע השגוי מקורו במקור המידע שמסר אותו אל חברת BDI או חברת D&B – ההליכים צריכים להינקט אל מול מקור המידע. לעומת זאת, בהנחה ומקור המידע כבר אישר את הדברים שלכם בתור דברי אמת ומצא שבהחלט יש לתקן את הטעויות שנכתבו בדו"ח האשראי שלכם ואילו חברת BDI או חברת D&B לא תיקנו את דו"ח האשראי כראוי – הרי שהליכי הערעור צריכים להיפתח אל מול אותן החברות.

דברים שחשוב לדעת לפני שניגשים לבקשת רישום BDI שלילי

אנשים מסויימים עלולים לחשוב שבמידה וקיים עבורם חוב שהם שילמו ממש לאחרונה, או שהיה פתוח להם תיק הוצאה לפועל שנסגר ממש לאחרונה – הם עדיין רשאים לגשת אל בקשת מחיקת BDI שלילי. הדבר הוא טעות גדולה, וכדי שלא תמצאו את עצמכם מופתעים, חשוב לנו להדגיש את הנושא הזה מראש.

דו"ח האשראי שלכם מורכב מהיסטוריית האשראי שלכם, ולכן כל פעולה שמתבצעת בהווה אינה רלוונטית, ובוודאי שאינה מהווה עילה למחיקת רישום BDI שלילי עליכם.

המידע הנאסף עליכם הוא מידע שנצבר מהתקופה של שלוש השנים האחרונות שבהם ביצעתם פעולות שונות בכרטיס האשראי שלכם.

לא צריך לקבל את רוע הגזירה בלי לבדוק

אנשים שמוצאים את עצמם ביום בהיר אחד עם דו"ח אשראי שהמידע בו אינו תואם את ההתנהלות הכלכלית שלהם ובגינו בוצע עבורם רישום BDI שלילי, לא צריכים לקבל את הבשורה כמו שהיא ולשתוק. להיפך, ככל שתהיו יותר עם היד על הדופק – כך תוכלו להקטין את הסיכוי שדו"ח כזה או אחר יוכל להשפיע על ההתנהלות הכלכלית שלכם מעתה ואילך.

להיפך, ככל שאתם בטוחים יותר בצדקתכם – כך כדאי שתגשו כמה שיותר מהר לבדיקה של הדו"ח. הבדיקה יכולה להתבצע אל מול שלושה גורמים – בשלב הראשון תצטרכו לפנות אל יחידת פניות הציבור בבנק שבו קיים עבורכם חשבון או אל חברת כרטיסי האשראי שאצלה מונפקים כרטיסי האשראי שלכם, ובשלב השני, ובמידה וכמובן לא קיבלתם מענה הולם שמסייע לכם להתמודד עם הבעיה, תוכלו להמשיך להתקדם ולפנות אל יחידת הפיקוח על הבנקים בבנק ישראל.

ערעור על דו"ח אשראי שלילי

ערעור על דו"ח אשראי לא חייב להיות רק ממרומי מחזיקי הנכסים. גם אם אתם יודעים שהמצב הכלכלי שלכם לא בשיאו, ואולי על אחת כמה וכמה כאשר המצב הוא כזה – כדאי מאוד לבדוק את דו"ח האשראי ולוודא את הפרטים המפורטים בו. בסופו של דבר, אם תקטינו ולא תבדקו אותו, אתם עלולים למצוא את עצמכם מתחילים לחוות מציאות כלכלית כפי שמעולם לא תיארתם לעצמכם שעלול לקרות, ואם גם ככה אתם נמצאים במצב לא ממש טוב – זה עלול להקשות עליכם אפילו יותר.

העניין הזה לא תמיד מנוהל כמו שצריך

רוצים לשמוע על אבסורד אמיתי? קיבלתם – שימו לב למידע הבא שממש לא מתיישב עם ההגיון הבריא של אף אחד מאיתנו: לא חסרים אנשים שאין להם מסגרת אשראי בחשבון הבנק שלהם. אותם אנשים, כאשר הם חורגים אפילו בכמה שקלים בודדים, נחשבים בתור אנשים שהם בעלי סיכון יותר גבוה מאשר אנשים שיש להם מסגרת מאושרת של משיכת יתר ונמצאים במינוס – אולם המינוס, גדול ככל שיהיה, נכלל במסגרת משיכת יתר ולכן הוא "בטוח" יותר.

אז איך מתמודדים עם זה?

בכל אותן טכניקות שציינו קודם לכן. שמרו על כללי ברזל כמו להיות עם היד על הדופק, לבדוק את דו"ח האשראי ולא להתבייש להתמודד אל מול הגורמים השונים ולבקש מהם דין וחשבון בעצמם לגבי המידע הכתוב עליכם. כמו שכבר הבנו מהדוגמה על האיש שפתח בתביעת לשון הרע, המקרים האלו יכולים להסתיים לא רק עם מחיקת רישום BDI שלילי, אלא גם בפיצוי של כמה אלפי שקלים טובים שיפצו אתכם על עוגמת הנפש הגדולה.

לא לדאוג, אתם לא מתמודדים עם זה לבד

כל מה שפירטנו כאן עלול להישמע ארוך, מאיים ומפחיד. אמנם מחיקת רישום BDI שלילי היא לא בהכרח תהליך פשוט או קצר, אבל במידה ותעקבו אחרי כל השלבים תוכלו בהחלט להצליח בו בקלות. אם אתם מוצאים את עצמכם מסתבכים עם כל מיני מושגים ולא מבינים מה בדיוק רוצים מכם – אל חשש, בדיוק בשביל זה קיים קפטן חיסכון אשר יכול לסייע לכם בתהליך מחיקת רישום BDI שלילי! 

שאלות נפוצות

  • הבדיקה הראשונית בחינם, ולכן אין לכם מה להפסיד.
  • במידה ונמצא שאנו יכולים לעזור לכם בשיפור ומחיקת ה-BDI השלילי שלכם, נגיש לכם הצעת מחיר מותאמת עבורכם
  • היתרון אצלנו הוא שתמיד תדעו את המחיר לפני שנתחיל באיזשהו תהליך ביחד

הבדיקה הראשונית לוקחת כמה שעות (מקסימום יום אחד, תלוי מתי שלחתם פרטים).
לאחר מכן ,התהליך עצמו אורך מספר ימים והוא תלוי בשיתוף הפעולה מצידכם

  • זה פשוט מאוד: בדיקה ראשונית חינמית ואובייקטיבית של אנשי המקצוע הטובים בישראל! 
  • מחיקת BDI שלילי אמיתי ואיכותי עם של מומחים בתחום עם ניסיון של עשרות שנים למענך

אין פה קאץ', אנחנו מרוויחים רק אם אתם מרוויחים

לסיכום, מחיקת רישום BDI שלילי עושים רק עם קפטן חיסכון!
the first step

כבר אלפי אנשים נהנו ממחיקת BDI שלילי. עכשיו תורך!

השאירו פרטים והערכה ראשונית תוצג לכם תוך מספר שניות

🔒 איננו מעבירים את הפרטים שלך לצד ג' 🔒

קפטן חיסכון טופס