bdi שלילי כמה זמן? עדיף פשוט לתקן אותו!

עובדה מס' 1: קשה עד בלתי אפשרי לקבל הלוואה כשיש לך דירוג bdi שלילי. במידה וכן תקבלו הלוואה מגוף כלשהו, הריבית תהיה גבוהה בצורה בלתי הוגנת.

עובדה מס' 2: כשיש לך חיווי אשראי שלילי, יהיה לך בלתי אפשרי לקבל אישור להחזיק כרטיס אשראי, וגם אם יש ברשותך כזה, הוא עלול להתבטל בכל רגע.

עובדה מס' 3: המומחים שלנו יבדקו את ה-bdi שלך ויתקנו אותו במידה ויהיה צורך – דבר שיעזור לך לפתוח דף חדש מבחינה כלכלית! בדיקת ההיתכנות היא חינמית לגמרי, כך שאין לך מה להפסיד.

בדיקת BDI

⭐⭐⭐⭐⭐
תודה שעזרתם לי
לפתוח חיים חדשים

"עד לפני כמה שבועות לא ידעתי בכלל מה זה דירוג אשראי, אבל כשניסיתי לקבל הלוואה קיבלתי בלי סוף סירובים. לשמחתי נכנסתי לאתר של קפטן חיסכון והצוות שלהם עזר לי מהתחלה ועד הסוף כדי למחוק את הדירוג השלילי שלי ולהתחיל בחיים חדשים"

דניאל כהן, באר שבע

דניאל כהן

"המומחים של קפטן חיסכון דואגים להפוך את דירוג האשראי של הלקוח לחיובי, ועוזרים לו לצאת לדרך כלכלית חדשה"
(וואלה!, 16.7.2020)

וואלה לוגו

"באמצעות אנשי המקצוע והמומחים של חברת קפטן חיסכון אתם מוזמנים, עוד היום, לקבל את כל הסיוע המקצועי, הליווי והתמיכה בדרך אל מחיקת BDI שלילי"
(בחדרי חרדים, 13.8.20)

לוגו בחדרי חרדים
the first step

כבר 2,327 אנשים נהנו מבדיקת bdi ותיקונו, עכשיו תורך!

🔒 איננו מעבירים את הפרטים שלך לצד ג' 🔒

קפטן חיסכון טופס

bdi שלילי כמה זמן?

לא כל מי שצריך להכיר את המושג bdi שלילי אכן מכיר אותו, וחבל. מדובר כאן על מושג שגם מבלי שאנחנו מודעים לכך, הוא מלווה אותנו בלא מעט מקומות בחיים, והוא יכול להשפיע בצורה משמעותית על כל מיני פעולות כלכליות שאותן נרצה לעשות, בסיוע של גורם כלכלי כזה או אחר. כדי להבין בצורה קצת יותר ברורה את המושג הזה, ננסה להסביר לכם כאן כל מה שאתם צריכים לדעת על bdi שלילי, כמו bdi שלילי כמה זמן הוא ילווה אתכם עד שתוכלו לשנות אותו, איך תוכלו לשנות אותו ועוד. אז מוכנים? קדימה – בואו נקפוץ למים ונתחיל.

bdi שלילי – נתחיל מהסוף

אנחנו רוצים דווקא להתחיל מהסוף של bdi שלילי, בשביל שתוכלו בראש ובראשונה להבין מה ההשפעות שלו. כשאתם רוצים לקבל הלוואה מהבנק לצרכים שונים, כמו רכישת דירה, רכישת רכב, או פשוט על מנת להצליח להרים את הראש קצת מעל המים – הדבר הראשון שהבנק יעשה הוא לבדוק את דירוג ה-BDI שלכם. אחת מהאפשרויות שיוכלו לנבוע מהבדיקה היא האפשרות של bdi שלילי, אפשרות שעלולה להיות לכם לרועץ בדרך לקבלת ההלוואה מהבנק, או יותר נכון – בדרך לאי קבלת ההלוואה מהבנק. עכשיו, אחרי שהבנתם את החשיבות הגדולה של bdi שלילי, אפשר להתחיל לדבר עליו מההתחלה.

bdi שלילי כמה זמן
bdi שלילי כמה זמן
תוכן עניינים

bdi שלילי, bdi חיובי – מה זה בכלל?

אז הגיע הזמן להבין מיהו ומהו bdi שלילי, משום שאם מוטלת עליו אחריות כל כך גדולה בסיוע לבנק באשר לקבלת ההחלטות לגבינו, כנראה שיש סיבה מספיק טובה לכך. אז bdi שלילי הוא בעצם אחת מהאפשרויות של דירוג אשראי שאותו כל אחד ואחת מאיתנו מקבלים. דירוג האשראי הזה יכול להסתיים או בתוצאה של bdi שלילי או בתוצאה של bdi חיובי, ולכל אחת מהאפשרויות האלו יש השלכות גדולות ביותר.

Bdi חיובי הוא התוצאה הרצויה כמובן. ציון של bdi חיובי יעיד על התנהלות כלכלית נבונה של הלקוח, משמע שהוא מתנהל בצורה הגיונית עם כמות ההוצאות שלו לעומת כמות ההכנסות שלו, שאין לו שום חובות כלפי שום גוף, גדול או קטן ככל שיהיה, במדינת ישראל, ושניתן לסמוך עליו שברגע שהוא יקבל הלוואה מהבנק, הוא יתחיל לדאוג להחזיר אותה בהתאם לתנאי ההחזר שסוכמו מולו. מדובר כאן על ציון שבעצם בא ואומר לבנק – "אתה יכול להיות רגוע, על הלקוח הזה אפשר בהחלט לסמוך". היות וציון של bdi חיובי פותח כל כך הרבה דלתות ואפשרויות, כמובן שמדובר כאן על הציון שעדיף לקבל.

אם כך, מהו bdi שלילי?

אז bdi שלילי הוא בדיוק הציון ההפוך לציון של bdi חיובי. bdi שלילי הוא ציון שניתן לאנשים שההתנהלות הכלכלית שלהם אינה נבונה, אינה מושכלת ואינה הגיונית, דבר שאותו ניתן לראות דרך חובות שהם חייבים לגופים השונים, דרך מצב חשבון הבנק שלהם, ההוצאות השוטפות שלהם ועוד. ציון שכזה אומר בדיוק את הדבר ההפוך לבנק – "תיזהר! מדובר כאן על לקוח שממש לא בטוח שיוכל להחזיר את כספי ההלוואה, לא במסגרת תנאי ההחזר ולא בכלל". מהסיבה הזו בדיוק, קבלת ציון bdi שלילי מרחיקה אתכם מהסיכוי לקבל את ההלוואה שאותה אתם מעוניינים לקבל.

איך נאספים הנתונים בשביל לקבוע ציון bdi שלילי?

ציון bdi שלילי מתקבל מבדיקה שאותה עורכות חברות דירוג האשראי, וביניהן גם חברת BDI. הבדיקה היא בדיקה מקיפה ביותר, ובמהלכה נעשית פנייה לגורמים וגופים שונים, כמו בנק ישראל, ההוצאה לפועל, חברות סלולר, חברות תקשורת אחרות ועוד. למעשה, נעשית כאן פנייה לכל גורם שהלקוח היה או עדיין נמצא איתו בקשר, ונבדקת ההתנהלות הכלכלית שלו מול אותו הגורם: האם הוא משלם בזמן את החשבונות שלו? האם הוא חייב לאחד או יותר מהגורמים סכומי כסף שונים? ושאלות נוספות.

ככל שנאספים הגורמים, כך ניתן להרכיב את תמונת המצב המלאה באשר להתנהלותו הכלכלית של הלקוח, ובהתאם הוא יכול גם לקבל את הציון – bdi שלילי או bdi חיובי.

bdi שלילי כמה זמן הוא רלוונטי?

רק הגיוני לרצות ולהבין גם את השאלה מהותית הזו, והיא bdi שלילי כמה זמן הוא ילווה אתכם. אז תראו, ככלל, ציון bdi שלילי עלול להינתן לכם בעקבות ההתנהלות הכלכלית שלכם, ולפיכך אפשר להבין שמדובר על התנהלות שאותה אתם יכולים לשנות. ככל שתשנו אותה מהר יותר, תחזירו את החובות שאתם חייבים לגורמים השונים, ותתחילו לשקול צעדים לפני שאתם שולפים את האשראי שלכם וסוגרים עסקאות חדשות – ככה תוכלו לתקן את ציון bdi שלילי שניתן לכם במהירות.

מה שחשוב לדעת הוא, שבחלק מהמקרים ציון bdi שלילי ניתן ללקוח מסויים בטעות, ואז השאלה bdi שלילי כמה זמן הוא רלוונטי הופכת לשאלה אחרת לחלוטין.

bdi שלילי שניתן ללקוח שסבור שאין כל סיבה הגיונית לכך

לא מעט מקרים מסתיימים בכך שהלקוחות מגלים שהם קיבלו ציון bdi שלילי, על אף שההתנהלות הכלכלית שלהם היא לא פחות ממושלמת: המצב שלהם בחשבון הבנק הוא מצוין, אין להם חובות כלפי שום גורם ועוד. במקרים שכאלו, יכולים הלקוחות לפנות לחברת BDI בבקשה לבדיקה נוספת, על מנת לקבל תיקון של ציון bdi שלילי שאותו הם קיבלו. ברגע הזה, חברת BDI אמורה לגשת מיד לבדיקה נוספת, דבר שיכול להוביל לתיקון ציון bdi שלילי תוך ימים או שבועות ספורים בלבד.

בחלק מהמקרים, כאשר הלקוחות ישימו, אולי, לב להתנהלות לא ממש זריזה או משתפת פעולה מצד חברת BDI, הם יוכלו להגיש נגדה תביעת לשון הרע. כאשר מעורב בעניין גם הליך משפטי, השאלה bdi שלילי כמה זמן הוא רלוונטי הופכת להרבה יותר מורכבת. תביעה משפטית יכולה להתפרש על פני הרבה יותר זמן, ולכן צריך להיאזר כאן בלא מעט סבלנות.

bdi שלילי: אולי הצדק איתכם, אבל בסופו של דבר צריך גם להוכיח אותו

אם אתם בטוחים שהצדק איתכם ושציון bdi שלילי ניתן לכם ללא שום סיבה נראית לעין, אתם צריכים גורם מקצועי שילווה אתכם בדרך אל הוצאת הצדק לאור. בין אם אתם נמצאים בשלבים התחלתיים ולא יודעים איך לגשת לעניין, ובוודאי אם אתם נמצאים בעיצומו של התהליך, כדאי להתייעץ איתנו! אנחנו בקפטן חיסכון מכירים את העניין מקרוב, ונדע לייעץ לכם בכל שלב ושלב בדרך אל שינוי ציון bdi שלילי שניתן לכם. בין אם בנושא זה ובין אם בכל נושא אחר – אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום ונשמח לסייע לכם בשמחה!

 

שאלות נפוצות

  • הבדיקה הראשונית בחינם, ולכן אין לכם מה להפסיד.
  • במידה ונמצא שאנו יכולים לעזור לכם בשיפור ומחיקת ה-BDI השלילי שלכם, נגיש לכם הצעת מחיר מותאמת עבורכם
  • היתרון אצלנו הוא שתמיד תדעו את המחיר לפני שנתחיל באיזשהו תהליך ביחד

הבדיקה הראשונית לוקחת כמה שעות (מקסימום יום אחד, תלוי מתי שלחתם פרטים).
לאחר מכן ,התהליך עצמו אורך מספר ימים והוא תלוי בשיתוף הפעולה מצידכם

  • זה פשוט מאוד: בדיקה ראשונית חינמית ואובייקטיבית של אנשי המקצוע הטובים בישראל! 
  • מחיקת BDI שלילי אמיתי ואיכותי עם של מומחים בתחום עם ניסיון של עשרות שנים למענך

אין פה קאץ', אנחנו מרוויחים רק אם אתם מרוויחים

the first step

כבר 2,327 אנשים נהנו מבדיקת bdi ותיקונו, עכשיו תורך!

🔒 איננו מעבירים את הפרטים שלך לצד ג' 🔒

קפטן חיסכון טופס