תיקון דירוג אשראי משנה חיים

עובדה מס' 1: קשה עד בלתי אפשרי לקבל הלוואה כשיש לך דירוג אשראי שלילי. במידה וכן תקבלו הלוואה מגוף כלשהו, הריבית תהיה גבוהה בצורה בלתי הוגנת.

עובדה מס' 2: כשיש לך דירוג אשראי שלילי, יהיה לך בלתי אפשרי לקבל אישור להחזיק כרטיס אשראי, וגם אם יש ברשותך כזה, הוא עלול להתבטל בכל רגע.

עובדה מס' 3: המומחים שלנו יבדקו את דירוג האשראי שלך ויתקנו אותו במידה ויהיה צורך – דבר שיעזור לך לפתוח דף חדש מבחינה כלכלית! בדיקת ההיתכנות היא חינמית לגמרי, כך שאין לך מה להפסיד.

בדיקת BDI

⭐⭐⭐⭐⭐
תודה שעזרתם לי
לפתוח חיים חדשים

"עד לפני כמה שבועות לא ידעתי בכלל מה זה דירוג אשראי, אבל כשניסיתי לקבל הלוואה קיבלתי בלי סוף סירובים. לשמחתי נכנסתי לאתר של קפטן חיסכון והצוות שלהם עזר לי מהתחלה ועד הסוף כדי למחוק את הדירוג השלילי שלי ולהתחיל בחיים חדשים"

דניאל כהן, באר שבע

דניאל כהן

"המומחים של קפטן חיסכון דואגים להפוך את דירוג האשראי של הלקוח לחיובי, ועוזרים לו לצאת לדרך כלכלית חדשה"
(וואלה!, 16.7.2020)

וואלה לוגו

"באמצעות אנשי המקצוע והמומחים של חברת קפטן חיסכון אתם מוזמנים, עוד היום, לקבל את כל הסיוע המקצועי, הליווי והתמיכה בדרך אל מחיקת BDI שלילי"
(בחדרי חרדים, 13.8.20)

לוגו בחדרי חרדים
the first step

כבר 2,327 אנשים נהנו מבדיקת נתוני אשראי ותיקונם, עכשיו תורך!

🔒 איננו מעבירים את הפרטים שלך לצד ג' 🔒

קפטן חיסכון טופס

תיקון דירוג אשראי ב-2021

לא בטוח שכולכם יודעים את זה, אבל מה שבטוח הוא שדירוג אשראי מהווה חלק בלתי נפרד מהחיים של כל אחד ואחת מאיתנו. דירוג אשראי הוא מעין ציון שניתן לנו על ידי החברות שאחראיות לבדוק אותו אל מול הגופים השונים, ויש לו השפעה לא מועטה בכלל על כל מה שקשור ברצון שלנו לקבל הלוואה מהבנקים, כל אחד לשם המטרות השונות שאותן הוא רוצה להשיג. מיד נעמיק עוד יותר בתוך העולם הזה של דירוג אשראי, אך מה שחשוב כרגע לדעת לגביו הוא שמדובר על ציון שלא תמיד משקף באמת את ההתנהלות הכלכלית שלנו בעולם, ולכן לא פעם נופלות בו טעויות. 

להכיר מקרוב את האפשרות לתקן

תיקון דירוג אשראי הוא דבר שחשוב להכיר מקרוב, משום שהוא זה שיכול להוביל אתכם, בסופו של דבר, אל התוצאות שאותן רציתם להשיג. אז איך עושים תיקון דירוג אשראי? האם הדבר הזה באמת אפשרי כמו שמספרים עליו? האם הדבר ידרוש מאיתנו אין ספור צעדים בירוקרטיים ומעייפים? אנחנו כאן כדי להסביר לכם את כל מה שדרוש לכם על מנת לצאת למסע בדרך לתיקון דירוג אשראי, אז קדימה – בואו נתחיל.

תיקון דירוג אשראי
תיקון דירוג אשראי
תוכן עניינים

הכירו את ההבדלים בין דירוג אשראי שלילי לבין דירוג אשראי חיובי

תיקון דירוג אשראי הוא פעולה שתלויה, כמובן, בציון שאתם מקבלים עבור דירוג האשראי שלכם. במקרים שבהם אדם מסוים מקבל דירוג אשראי שלילי, אך סבור ובטוח שאין כל סיבה לציון הזה – הוא יוכל לגשת אל עבר הליך של תיקון דירוג אשראי, שיוכל להקנות לו בחזרה את המעמד שלו הוא אכן ראוי, בהתאם להתנהלות הכלכלית שלו כמובן, ובהתאם להוכחות המדויקות. רגע לפני שאתם מתחילים להתבלבל, נעצור ונגיע בהמשך לעניין הזה שוב. אז מהן בעצם האפשרויות כאן?

ובכן, דירוג אשראי שלילי הוא האופציה הראשונה לציון שאותו אתם יכולים לקבל. דירוג אשראי שלילי מצביע על התנהלות כלכלית רשלנית, שכוללת סך הוצאות גבוה בהרבה מסך ההכנסות, דבר שיכול לבוא לידי ביטוי בחריגות בתשלומי האשראי ובמסגרות, בחובות כלפי גופים גדולים, בהתערבות של ההוצאה לפועל ועוד. לעומת זאת, דירוג אשראי חיובי, הוא, אם כן, האופציה השניה לציון שאותו אתם יכולים לקבל – מעיד על ההתנהלות הכלכלית הנבונה והשקולה שלכם, שבעקבותיה אתם חפים מכל חוב לכל גוף שהוא, ושומרים על מסגרת האשראי שלכם במקומה. איך כל אלו רלוונטים להלוואה שהזכרנו כאן למעלה? בואו ונבדוק.

הלוואה מהבנק – תינתן לכם או לא תינתן לכם? זאת השאלה!

לא פעם אנחנו עומדים בפני סיטואציות שבהן אנחנו צריכים עזרה מגוף מסוים, ולא תמיד אנחנו מוכנים לקבל ממנו תשובה שלילית לבקשה שלנו. בתחום ההלוואות, מה שבטוח הוא שתשובה שלילית היא בהחלט אפשרות שמונחת על השולחן, ולכן כדאי לדעת שהיא תלויה באופן ישיר ומשמעותי בדירוג אשראי שלכם.

למה בכלל שמישהו יצטרך הלוואה?

את תחומי ההלוואות אנחנו מכירים מהחיים הפרטיים של כל אחד ואחת מאיתנו: אחד מעוניין לרכוש דירה, שני מעוניין לרכוש רכב חדש, שלישי מעוניין לקבל הלוואה לפתיחת העסק החדש שלו ורביעי מעוניין בהלוואה שתוכל לאפשר לו קצת יותר חופש ורווחה, לו ולמשפחתו. הפנייה לבנק לשם ההלוואה היא אמנם פנייה שלא אמורה להוות כל מכשול, אבל בפועל היא יכולה להסתעף לכל מיני כיוונים. אחד מהכיוונים האלו הוא, כמובן, תיקון דירוג אשראי – והוא תלוי בתשובה שתקבלו מהבנק. אז שנתחיל לעשות קצת סדר בדברים? קדימה.

את החבר הכי טוב שלכם, דורון, אתם מכירים עוד מגילאי הילדות. דורון תמיד היה הבחור החכם והמחושב ביותר בחבורה, הוא תמיד היה זה שסידר את החשבון במסעדות ובברים שישבתם בהם בתור בחורים צעירים, הוא תמיד היה האדם שנתן את העצה הטובה רגע לפני סגירת עסקאות גדולות, והוא התקדם בדרך המופלאה שהוא יצר לעצמו, כדי להגיע למצב הכלכלי הנהדר שבו הוא נמצא היום. זהו דורון, אתם מכירים אותו היטב, וגם הוא בעצמו יודע מה הערך הגדול של ההתנהלות הכלכלית החכמה שלו.

הרגע שבו דורון הגיע אל הבנק היה הרגע ששינה את חייו

דורון סיפר לכם שלאחרונה הוא חושב על לקחת הלוואה מהבנק, שתוכל לסייע לו בכמה תחומים חדשים שהוא רוצה לפתח בחיים שלו. אתם, כמובן, לא הטלתם שום ספק בזכאות וביכולת שלו לקבל הלוואה מהבנק, ולכן תמכתם בו מהרגע הראשון ואפילו ליוויתם אותו לפגישה בבנק, פשוט כי היה לכם קצת זמן מיותר באמצע היום. אז מה קרה שם בבנק שטלטל את חייו של דורון?

לאחר שביקש את ההלוואה מפקיד הבנק שישב מולו, הפקיד פרש בפניו את אפשרויות החזר ההלוואה, והם שוחחו על עוד כמה דברים שלא בהכרח קשורים להלוואה – הסתבר לפקיד שדורון כלל לא מורשה לקבלת ההלוואה, משום שדירוג האשראי שלו הוא שלילי. גם אתם וגם דורון לא הבנתם על מה מדבר הפקיד, שכן דורון לאורך כל השנים, ובוודאי כיום בתור אדם בוגר ובר דעת, התנהל בצורה חכמה ואחראית בנוגע לכסף שלו. אז איפה בעצם נפלה הבעיה?

חברות דירוג האשראי לא פעם טועות ובגדול

גם בדוגמה של דורון וגם בעוד דוגמאות רבות, נמצא שחברות דירוג האשראי עושות טעויות בבדיקות שלהן. כחלק מהבדיקה המקיפה שלהן, הן אמורות לפנות לגורמים שונים כמו חברות האשראי, ההוצאה לפועל, חברות הסלולר ועוד, ולקבל מהם את כל הנתונים הרלוונטים, על מנת לבנות תמונת מצב מקיפה בנוגע ללקוח, או במקרה שלנו – דורון. הבעיה מתחילה כאשר נופלות טעויות, שמקורן בכל מיני סיבות שונות, טעויות שגורמות ללקוחות לקבל דירוג אשראי שלילי על אף שהדירוג הזה ממש לא משקף את ההתנהלות שלהם. ברגע הזה בדיוק תיקון דירוג אשראי נכנס לתמונה.

תיקון דירוג אשראי: רגע, אבל לא כולם כמו דורון

רגע לפני שנעמיק בנושא של תיקון דירוג אשראי, חשוב להבין שבחלק מהמקרים הבנק מסרב ללקוחות לקבלת הלוואה בגין דירוג האשראי השלילי שלהם, והדבר אכן משקף את ההתנהלות הכלכלית שלהם, ואין כל אפשרות לגשת לתיקון דירוג אשראי עבורם באופן מידי. הבנק, באופן טבעי, לא מעוניין "להתערבב" עם לקוחות שאין שום ערובה שתוכל להעיד על היכולת שלהם להחזיר את ההלוואה, ולכן הוא יימנע מראש מלהעניק להם הלוואה. לעומת זאת, כאשר הלקוח סבור ובטוח שדירוג אשראי שלילי שניתן לו אינו משקף בשום אופן את התנהלותו הכלכלית – יש מקום לדיון ולתיקון דירוג אשראי.

בהמשך נגיע לעניין הזה יותר לעומק, אך חשוב כבר מעכשיו שנגיד בצורה ברורה שגם מי שיש לו דירוג אשראי שלילי יכול לתקן אותו, פשוט הדבר יצטרך לקרות לאורך זמן ארוך יותר, ויהיה תלוי בשינוי ההתנהלות הכלכלית שלו.

תיקון דירוג אשראי – איך הוא מתבצע?

במקרה כמו של דורון, שבו אין כל סיבה לכך שהוא קיבל דירוג אשראי שלילי, הוא יוכל לגשת לתיקון דירוג אשראי בכמה דרכים. הדרך הראשונה, שהיא גם לא פעם הדרך הנפוצה ביותר והיעילה ביותר, היא לפנות באופן ישיר לחברות דירוג האשראי השונות, ולבקש מהן לבצע בדיקה נוספת באשר לדירוג האשראי שהוא קיבל. ברגע שמתקבלת אצל חברות דירוג האשראי בקשה מהסוג הזה, הן מחויבות לפנות שוב אל כלל הגורמים שסיפקו להן את המידע עבור הלקוח, לשם איסוף נתונים מחודשים ועדכניים. לא פעם הבדיקה הזו אכן תציף טעויות שהתקבלו בבדיקה הראשונה, ובהתאם יוכל להיקבע עבור הלקוח דירוג חדש, ויתקיים תיקון דירוג אשראי לשביעות רצונו. באופן הזה אותו לקוח יוכל, כמובן, לקבל את ההלוואה שאותה הוא מבקש. אז נכון, אמנם נשמע שמדובר על הליך קל ופשוט, אבל לא פעם הוא עולה בתוהו – וכאן נכנסת לתמונה תביעה נגד חברות דירוג האשראי.

תביעת לשון הרע בדרך לתיקון דירוג אשראי

במקרים מסוימים פתיחה בתביעת לשון הרע כנגד החברות לדירוג האשראי היא הרעיון הטוב ביותר שיכול להיות. לעיתים, דירוג אשראי שלילי מתקבל על ידי אותן חברות על חובות מגוחכים של כמה מאות שקלים אל מול גופים שאינם קיימים עוד, או על חובות שאינם ידועים כלל ללקוח. הדבר הזה בעייתי מאוד, שכן מצד אחד הוא מונע מהלקוח לקבל את ההלוואה שאותה הוא מבקש מהבנק, ומצד שני הוא כלל לא מודע לסיבות שבגינן הוא קיבל דירוג אשראי שלילי ובהתאם גם סירוב להלוואה מהבנק.

תביעת לשון הרע אל מול החברות של דירוג האשראי, יכולה להוביל גם לתיקון דירוג אשראי וגם לפיצויים גדולים מטעם החברות. מה שחשוב להבין הוא שתיקון דירוג אשראי באמצעות תביעת לשון הרע הוא תיקון שיכול להתפרש על פני זמן רב, ולכן נושא ההלוואה יצטרך להמתין עד לסיומו. כמו כן, במידה ואנשים מסוימים מעוניינים לגשת לתיקון דירוג אשראי, הם חייבים לדעת במאת האחוזים שהם אכן יכולים להוכיח את הטענות שלהם, על מנת שלא יתבזבזו זמן וכספים מיותרים.

 

תיקון דירוג אשראי – מה הוא נותן בסופו של דבר?

בסופה של סאגת תיקון דירוג אשראי, הלקוחות יכולים לקבל דירוג אשראי חיובי שיחזיר להם את הציון שאכן מגיע להם, וכמובן יוכלו לגשת אל הבנק ולקבל את ההלוואה שלה הם כה זקוקים. מכאן ניתן ללמוד שתיקון דירוג אשראי הוא פעולה שהיא לא פחות מחובה עבורכם, בוודאי במקרים שבהם אתם בטוחים שהצדק איתכם.

דבר שחשוב לדעת הוא שלקראת תיקון דירוג אשראי תצטרכו להיאזר בלא מעט סבלנות, וכן שמדובר על הליך בירוקרטי שיכול לקחת זמן. בדיוק בגלל הסיבה הזו, חשוב גם שלצידכם יהיו גורמים מקצועיים שיודעים בדיוק כיצד עובדים הדברים, ויוכלו לסייע לכם בדרך להשגת תיקון דירוג אשראי כראוי. אם אתם מחפשים אחר גורם מקצועי שכזה, אתם מוזמנים להיעזר בנו. אצלנו בקפטן חיסכון תוכלו למצוא את כל המענה שלו אתם זקוקים, כולל תשובות לשאלות, סיוע באיסוף מסמכים וכמובן תיקון דירוג אשראי שאותו אתם רוצים להשיג. תשאירו פרטים ונדבר בקרוב!

שאלות נפוצות

  • הבדיקה הראשונית בחינם, ולכן אין לכם מה להפסיד.
  • במידה ונמצא שאנו יכולים לעזור לכם בשיפור ומחיקת ה-BDI השלילי שלכם, נגיש לכם הצעת מחיר מותאמת עבורכם
  • היתרון אצלנו הוא שתמיד תדעו את המחיר לפני שנתחיל באיזשהו תהליך ביחד

הבדיקה הראשונית לוקחת כמה שעות (מקסימום יום אחד, תלוי מתי שלחתם פרטים).
לאחר מכן ,התהליך עצמו אורך מספר ימים והוא תלוי בשיתוף הפעולה מצידכם

  • זה פשוט מאוד: בדיקה ראשונית חינמית ואובייקטיבית של אנשי המקצוע הטובים בישראל! 
  • מחיקת BDI שלילי אמיתי ואיכותי עם של מומחים בתחום עם ניסיון של עשרות שנים למענך

אין פה קאץ', אנחנו מרוויחים רק אם אתם מרוויחים

the first step

כבר 2,327 אנשים נהנו מבדיקת נתוני אשראי ותיקונם, עכשיו תורך!

🔒 איננו מעבירים את הפרטים שלך לצד ג' 🔒

קפטן חיסכון טופס