ניקוי נתוני אשראי שיפתח לך דף חדש

עובדה מס' 1: קשה עד בלתי אפשרי לקבל הלוואה כשיש לך BDI שלילי. במידה וכן תקבלו הלוואה מגוף כלשהו, הריבית תהיה גבוהה בצורה בלתי הוגנת.

עובדה מס' 2: כשיש לך דירוג אשראי שלילי, יהיה לך בלתי אפשרי לקבל אישור להחזיק כרטיס אשראי, וגם אם יש ברשותך כזה, הוא עלול להתבטל בכל רגע.

עובדה מס' 3: המומחים שלנו יבדקו את דירוג האשראי שלך ויהפכו את דירוג ה-BDI שלך לחיובי במידה ויהיה צורך – דבר שיעזור לך לפתוח דף חדש מבחינה כלכלית! בדיקת BDI היא חינמית לגמרי, כך שאין לך מה להפסיד.

בדיקת BDI

⭐⭐⭐⭐⭐
תודה שעזרתם לי
לפתוח חיים חדשים

"עד לפני כמה שבועות לא ידעתי בכלל מה זה דירוג אשראי, אבל כשניסיתי לקבל הלוואה קיבלתי בלי סוף סירובים. לשמחתי נכנסתי לאתר של קפטן חיסכון והצוות שלהם עזר לי מהתחלה ועד הסוף כדי למחוק את הדירוג השלילי שלי ולהתחיל בחיים חדשים"

דניאל כהן, באר שבע

דניאל כהן

"המומחים של קפטן חיסכון דואגים להפוך את דירוג האשראי של הלקוח לחיובי, ועוזרים לו לצאת לדרך כלכלית חדשה"
(כתבת תדמית בוואלה!, 16.7.2020)

וואלה לוגו

"באמצעות אנשי המקצוע והמומחים של חברת קפטן חיסכון אתם מוזמנים, עוד היום, לקבל את כל הסיוע המקצועי, הליווי והתמיכה בדרך אל מחיקת BDI שלילי"
(כתבת תדמית בחדרי חרדים, 13.8.20)

לוגו בחדרי חרדים
the first step

כבר אלפי ישראלים נהנו מבדיקת נתוני אשראי ושיפורם, עכשיו תורך!

🔒 הטופס מאובטח בטכנולוגיית SSL 🔒

קפטן חיסכון טופס

כל מה שרציתם לדעת על ניקוי נתוני אשראי

נתוני אשראי הוא מונח שבוודאי לא מעלה לכם יותר מדי דברים לראש כרגע, אבל הוא בהחלט מונח שחשוב שתכירו קצת יותר מקרוב. כל אחד מאיתנו מודע בדיוק למצב הכלכלי שבו הוא נתון, על כמה ההכנסות שלו עומדות, על אילו דברים הוא מוציא את הכסף שלו, והאם המאזן בין ההכנסות להוצאות מתנהל בצורה טובה או לא. בנוסף לנתונים האלו, ששקופים לכם באופן מלא ויש לכם אליהם גישה מלאה, חשוף שתדעו על נתוני אשראי נוספים שאליהם כדאי להיות חשופים במקביל.
נתוני אשראי שליליים מאוד מגבילים אותנו בפעולות שאנחנו יכולים לעשות וחשוב מאוד לשמור על נתוני אשראי חיוביים.

מדוע כדאי לדעת

ובכן, משום שמדובר כאן על משהו שיכול לקבוע את גורלכם בכל הנוגע להלוואות. לא בטוחים עדיין איך כל זה מתחבר אחד לשני? אל דאגה – אנחנו כאן כדי להסביר לכם את כל מה שאתם צריכים לדעת על ניקוי נתוני אשראי, כיצד נחשפים לנתוני אשראי, מי מחלק עם חברות דירוג האשראי את הנתונים האלו ועוד. מוכנים? מעולה, כי אנחנו מתחילים.

ניקוי נתוני אשראי
ניקוי נתוני אשראי
תוכן עניינים

עצרו הכל: מה זה בכלל נתוני אשראי?

כשמדברים על נתוני אשראי, אפשר לשים לב לכמה ערוצים שהעניין הזה מתחלק. ראשית, נתוני אשראי הם הדו"ח המפורט שאותו אתם מקבלים לתיבת הדואר בבית שלכם, או לתיבת הדואר האלקטרונית שלכם. נתוני אשראי אלו מפרטים את ההוצאות שלכם באותו החודש, וכך אתם יכולים להבדיל בין עסקאות שאכן ביצעתם בעצמכם, לבין עסקאות שגויות שחויבו בשוגג דרך כרטיס האשראי שלכם, ולהסיק מסקנות נוספות.

בנוסף, נתוני אשראי הם דבר שנאסף על ידי חברות דירוג האשראי, על מנת להעניק לכם ציון. אם חשבתם שנושא הציונים נשאר בתקופה שבה הייתם תלמידים בבית הספר או סטודנטים באוניברסיטה, כדאי שתדעו שגם בחיים הבוגרים שלכם, כפי שניתן לראות, אתם עדיין מקבלים ציונים שונים. אז מהו בדיוק הציון הזה שאנחנו מדברים עליו?

ניקוי נתוני אשראי – עוד רגע נגיע לשם

הציונים שעל ידם נעשה הדירוג הם ציונים שיכולים לעמוד על דירוג אשראי שלילי ולעומת זאת יכולים לעמוד על דירוג אשראי חיובי. הציון יצביע על ההתנהלות הכלכלית שלכם, והוא מורכב מכלל נתוני האשראי שנאספו על ידי חברות דירוג האשראי השונות. כיום קיימות שלוש חברות כאלו בשוק, כאשר הבולטת מביניהם היא חברת BDI.

כמובן שהשאיפה שלכם בתור צרכנים היא לקבל דירוג אשראי חיובי, שיצביע על התנהלות כלכלית נבונה מצידכם, שבאה לידי ביטוי במגוון ערוצים בהם ניגע בהמשך. לעומת זאת, במקביל לשאיפה הזו, בפועל לא מעט אנשים מקבלים דירוג אשראי שלילי, שמצביע על התנהלות כלכלית קלוקלת ביותר – גם היא מקבלת ביטוי בערוצים שונים.

מי הם אותם "ערוצים שונים"?

ההתנהלות הכלכלית שלנו משפיעה לא רק עלינו, אלא גם על הגורמים שמהם אנחנו מקבלים שירות. נכון, חלק מהאנשים הם חסרי כל חובות לגורמים חיצוניים כאלו ואחרים, וההתנהלות הכלכלית הקלוקלת שלהם באה לידי ביטוי אך ורק כלפי עצמם, אבל חלק מהאנשים, בעקבות אותה התנהלות כלכלית קלוקלת, נכנסים לחובות עמוקים אל מול כל מיני גורמים – הם אותם "ערוצים שונים" שעליהם אנחנו מדברים.

הערוצים השונים הללו הם רבים מאוד, ומהם נאספים כל נתוני האשראי שלנו. הם כוללים את ההוצאה לפועל, בנק ישראל, חברות הסלולר הגדולות, חברות התקשורת ועוד, ולמעשה – כל גורם שאיתו יש לנו תקשורת שקשורה בתשלומים, שאותם יכול מאוד להיות שלא סיימנו לשלם, או מעולם לא העברנו מלכתחילה, על אף שניתן לנו השירות. נשמע מופרך? אז זהו, שממש לא.

דירוג אשראי שלילי וניקוי נתוני אשראי – מה הקשר ביניהם?

אז ניתן לראות קשר ישיר בין דירוג אשראי שלילי לבין ניקוי נתוני אשראי, וזהו בדיוק הנושא שבו ניגע כרגע. למעשה, דירוג האשראי מתחיל לעניין אתכם ברגע שבו אתם ניגשים לבנק ומבקשים הלוואה. בין אם ההלוואה עומדת על סכום קטן באופן יחסי, ובוודאי במצבים שבהם היא מגיעה לסכומים גדולים יותר – הבנק בשלב הראשון יוודא שאתם אכן לקוחות שאפשר לסמוך עליהם שיחזירו את ההלוואה על פי תנאי ההחזר שיקבעו ביניכם. איך הוא יכול להבטיח את הדבר הזה? ניחשתם נכון – בעזרת נתוני האשראי שלכם. בנקודה הזו בדיוק נכנסת החשיבות הגדולה בין נתוני אשראי חיוביים לבין נתוני אשראי שליליים, שבגינם כדאי לבצע ניקוי נתוני אשראי. אז איך זה עובד בפועל?

ובכן, כאשר הבנק מגלה שהלקוח שביקש הלוואה מחזיק בנתוני אשראי חיוביים, בדרך כלל לא תהיה מניעה עבורו מלהעניק לו את ההלוואה המבוקשת. בין אם מדובר על הלוואה קטנה ובין אם מדובר על הלוואה גדולה – ישמח הבנק להעניק אותה ללקוח. המצב הוא כמובן אחרת לחלוטין כאשר מדובר על לקוחות עם נתוני אשראי שליליים.

ניקוי נתוני אשראי – לא אפשרי בכל מצב: הכירו את הנושא לעומק לפני שאתם צוללים פנימה

ברגע שלקוח מחזיק בנתוני אשראי שליליים, מתחילות הבעיות. הבנק יעדיף, באופן טבעי, שלא להסתבך עם לקוחות שאין שום ערבות לכך שהם יחזירו את ההלוואה, לא בתנאי ההחזר שנקבעו ולא בכלל, ולכן מראש הוא יעדיף לסרב לבקשת ההלוואה שלהם. אז מתי האופציה של ניקוי נתוני אשראי הופכת לרלוונטית?

ובכן, חברות דירוג האשראי, לא פעם, עושות טעויות. טעויות הן דבר אנושי וטבעי, אבל הן בהחלט עלולות להוביל למצבים מאוד לא אידיאלים מבחינתנו. המצבים הלא אידיאלים הללו הם בעייתיים במיוחד כאשר לקוח מסוים צריך הלוואה, אך נתקל בסירוב מצד הבנק. ניקוי נתוני אשראי הוא האופציה שבאמצעותה יוכל אותו לקוח לקבל, בכל אופן, את ההלוואה, אז בואו נראה מה בדיוק צריך לעשות בשביל זה.

ניקוי נתוני אשראי: טעויות קורות, אבל הן צריכות גם להיפתר

כמובן שברגע שנמצאת טעות על ידי הלקוח באשר לדירוג האשראי שהוא קיבל, אין כל סיבה לקבל את רוע הגזירה ולהשלים עם המצב כמות שהוא. להיפך, במקרים שבהם לקוחות יודעים שהם מתנהלים בצורה נבונה בפן הכלכלי, לא חייבים כספים לשום גורם או אדם, ואין כל סיבה שהציון שניתן להם אכן יינתן להם – הם יכולים, ואף מומלץ עבורם, לגשת להליך של ניקוי נתוני אשראי.

על מנת להצליח במשימת ניקוי נתוני אשראי, צריכים אותם לקוחות לפנות לחברת דירוג האשראי בבקשה לערוך בדיקה מחודשת באשר לנתוני האשראי שהתקבלו אודותיהם. חברות דירוג האשראי יפנו, בשלב הזה, לכלל הגורמים שהעבירו נתונים כלפי אותם הלקוחות, ויבקשו מהם להעביר שוב את הנתונים העדכניים ביותר אודותיהם. במרבית מהמקרים, ניקוי נתוני אשראי יסתיים בשלב הזה, כאשר יתקבלו נתונים עדכניים שיוכלו להעניק ללקוחות את ציונם החיובי והחדש, ובהתאם יוכלו לתת אור ירוק לבנק באשר לנתינת ההלוואה שהלקוחות הללו ביקשו. אבל מה קורה כשזה לא באמת עובד?

תביעת לשון הרע – אופציה נוספת בדרך לניקוי נתוני אשראי

עם כל הכבוד לחברות דירוג האשראי, כאשר טעותם לא באה על מקומה – יש לפנות אל עבר הליכים קצת יותר מורכבים. אז נכון, אף אחד לא אוהב לגשת להליכים משפטיים, אבל אם אין ברירה – אז פשוט אין ברירה. הליכים משפטיים ותביעת לשון הרע כנגד חברות דירוג האשראי הם בהחלט אפשרות ריאלית, שבמידה ויוכח שהצדק אכן נמצא עם הלקוח – ניקוי נתוני אשראי עבורו ייעשה באופן מידי. כן, אמנם תצטרכו להשקיע כאן לא מעט מאמצים אסטרטגיים, תשלום כספים לגורמים משפטיים וסבלנות רבה לאורך ההליך הלא מאוד קצר הזה, אבל בסופו של דבר המטרה של ניקוי נתוני אשראי בהחלט מקדמת את האמצעים.

מה קורה כאשר מדובר על לקוח שדירוג האשראי שלו אכן משקף את ההתנהלות הכלכלית שלו?

במקרים שבהם מדובר על לקוחות שההתנהלות הכלכלית שלהם היא אכן לקויה, ובהתאם ניתן להם דירוג אשראי נמוך, האופציה של ניקוי נתוני אשראי תיאלץ להשתמש באסטרטגיות חלופיות. במקרים כאלו, לא ניתן יהיה, כמובן, לגשת לניקוי נתוני אשראי באמצעות תביעה או בדיקות נוספות, שכן הן יובילו בדיוק לאותן התוצאות, וחבל – מדובר כאן על בזבוז אדיר של משאבים כלכליים ושל זמן. אז מה בכל אופן אפשר לעשות?

לקוח שמתנהל בצורה כלכלית לקויה ומעוניין לגשת לניקוי נתוני אשראי, צריך להתחיל לשנות באופן קיצוני את התנהלותו הכלכלית. אך ורק על ידי שינוי ניכר בהתנהלות הכלכלית שלו, יוכלו חברות דירוג האשראי לבצע ניקוי נתוני אשראי, ולעניק לו ציון מחודש וחיובי, שיוכל להוביל אותו אל עבר קבלת ההלוואה המבוקשת. נכון, זה אולי לא נעים להודות בזה, אבל אם זו הדרך היחידה שיכולה להוביל אתכם אל עבר התוצאות – זו הדרך שתצטרכו ללכת בה.

בדרך לניקוי נתוני אשראי עוצרים בתשלומי חובות

כשאנחנו מדברים על לקוחות שצריכים לשנות את ההתנהלות הכלכלית שלהם, אנחנו מדברים על אנשים שצריכים לעשות חושבים מחדש על כל הגישה והתפישה שלהם בנוגע להוצאות אל מול הכנסות, תשלומים ועוד. לא מעט אנשים מגיעים להתנהלות כלכלית קלוקלת בשל "כדור שלג" שלא הפסיק להסתובב, אבל על מנת לבצע ניקוי נתוני אשראי – הכדור הזה בהחלט צריך להיעצר, ויפה שעה אחת קודם.

על מנת להצליח בניקוי נתוני אשראי, כדאי לשלם את כל החובות הפתוחים שנותרו עבורכם, כמו גם לעצור הוצאות שוטפות שאין לכם שום צורך בהן. אפילו בבדיקה הפשוטה ביותר, תוכלו לגלות שלא מעט הוצאות שלכם הן הוצאות מיותרות, שאפשר בהחלט לוותר עליהן ולהחזיר את המצב הכלכלי שלכם למצב מאוזן. גם באופן כללי, אבל בעיקר כשאתם ניצבים בסיטואציה שדורשת מכם לבקש הלוואה מהבנק, חשוב להבין איפה אתם יכולים לשנות את הדרך שלכם, ולהשיג את התוצאות שאליהן אתם באמת רוצים להגיע.

ניקוי נתוני אשראי – אתם לא לבד בדרך, אין כל סיבה לדאוג

אנחנו מניחים שלפחות עבור חלק מכם מדובר על נושא חדש לחלוטין שאין להם שום נגיעה אליו, אך אל דאגה – ניקוי נתוני אשראי יכול להתבצע בצורה מקצועית, מהירה, יעילה ועם כמה שפחות בירוקרטיה, כאשר לידכם ניצבים הגורמים הרלוונטים.

על מנת לבצע ניקוי נתוני אשראי כמה שיותר מהר וטוב, כדאי שיהיה לידכם מישהו שיודע בדיוק מה צריך לעשות, מה טומנת בחובה הדרך שאליה אתם עומדים לצאת, באילו מסמכים כדי להצטייד מראש ועוד. בדיוק בגלל הסיבה הזו, כדאי לכם להכיר אותנו – את קפטן חיסכון.

קפטן חיסכון לניקוי נתוני אשראי, ועושים את זה נכון!

אנחנו בקפטן חיסכון מתמחים בכל הנוגע לניקוי נתוני אשראי, ויודעים בדיוק מה נדרש מכם לעשות על מנת להגיע לתוצאות המבוקשות. את הניסיון שלנו צברנו תוך ליווי של מאות לקוחות מדי שנה, וההצלחות שלנו מדברות בעד עצמן. עם המומחים של קפטן חיסכון אתם יכולים לבצע ניקוי נתוני אשראי בצורה מהירה וטובה, ואם אתם זקוקים לו – זהו בדיוק הזמן ליצור איתנו קשר ולהתחיל לרוץ קדימה. השאירו פרטים ונדבר בקרוב!

שאלות נפוצות

  • הבדיקה הראשונית בחינם, ולכן אין לכם מה להפסיד.
  • במידה ונמצא שאנו יכולים לעזור לכם בשיפור ומחיקת ה-BDI השלילי שלכם, נגיש לכם הצעת מחיר מותאמת עבורכם
  • היתרון אצלנו הוא שתמיד תדעו את המחיר לפני שנתחיל באיזשהו תהליך ביחד

הבדיקה הראשונית לוקחת כמה שעות (מקסימום יום אחד, תלוי מתי שלחתם פרטים).
לאחר מכן ,התהליך עצמו אורך מספר ימים והוא תלוי בשיתוף הפעולה מצידכם

  • זה פשוט מאוד: בדיקה ראשונית חינמית ואובייקטיבית של אנשי המקצוע הטובים בישראל! 
  • מחיקת BDI שלילי אמיתי ואיכותי עם של מומחים בתחום עם ניסיון של עשרות שנים למענך

אין פה קאץ', אנחנו מרוויחים רק אם אתם מרוויחים

the first step

כבר אלפי ישראלים נהנו מבדיקת נתוני אשראי ושיפורם, עכשיו תורך!

🔒 הטופס מאובטח בטכנולוגיית SSL 🔒

קפטן חיסכון טופס