חיווי אשראי שלילי? נתקן לך אותו בהליך מהיר

עובדה מס' 1: קשה עד בלתי אפשרי לקבל הלוואה כשיש לך חיווי אשראי שלילי. במידה וכן תקבלו הלוואה מגוף כלשהו, הריבית תהיה גבוהה בצורה בלתי הוגנת.

עובדה מס' 2: כשיש לך חיווי אשראי שלילי, יהיה לך בלתי אפשרי לקבל אישור להחזיק כרטיס אשראי, וגם אם יש ברשותך כזה, הוא עלול להתבטל בכל רגע.

עובדה מס' 3: המומחים שלנו יבדקו את חיווי האשראי שלך ויתקנו אותו במידה ויהיה צורך – דבר שיעזור לך לפתוח דף חדש מבחינה כלכלית! בדיקת ההיתכנות היא חינמית לגמרי, כך שאין לך מה להפסיד.

בדיקת BDI

⭐⭐⭐⭐⭐
תודה שעזרתם לי
לפתוח חיים חדשים

"עד לפני כמה שבועות לא ידעתי בכלל מה זה דירוג אשראי, אבל כשניסיתי לקבל הלוואה קיבלתי בלי סוף סירובים. לשמחתי נכנסתי לאתר של קפטן חיסכון והצוות שלהם עזר לי מהתחלה ועד הסוף כדי למחוק את הדירוג השלילי שלי ולהתחיל בחיים חדשים"

דניאל כהן, באר שבע

דניאל כהן

"המומחים של קפטן חיסכון דואגים להפוך את דירוג האשראי של הלקוח לחיובי, ועוזרים לו לצאת לדרך כלכלית חדשה"
(כתבת תדמית בוואלה!, 16.7.2020)

וואלה לוגו

"באמצעות אנשי המקצוע והמומחים של חברת קפטן חיסכון אתם מוזמנים, עוד היום, לקבל את כל הסיוע המקצועי, הליווי והתמיכה בדרך אל מחיקת BDI שלילי"
(כתבת תדמית בחדרי חרדים, 13.8.20)

לוגו בחדרי חרדים
the first step

כבר אלפי ישראלים נהנו מבדיקת חיווי אשראי ותיקונו, עכשיו תורך!

🔒 הטופס מאובטח בטכנולוגיית SSL 🔒

קפטן חיסכון טופס

חיווי אשראי שלילי ב-2021

הרצון של כל אחד ואחת מאיתנו הוא להתנהל בצורה נכונה בעולם, בצורה שתאפשר לנו להגיע לתוצאות טובות, מקדמות ויעילות לעצמנו. את הרצון הזה אנחנו יכולים לפעמים להגשים בכוחות עצמנו, אך לפעמים אנחנו זקוקים לעזרה מגורמים נוספים על מנת שנוכל להגיע לכל השאיפות שלנו. סיטואציה שבה אדם מסוים מעוניין בהלוואה או משכנתא, לדוגמה, על מנת להגשים את רצונו לרכוש דירה או לאפשר לעצמו חיי רווחה קצת יותר נוחים מאלו שהוא הוא חי עכשיו, היא סיטואציה בהחלט לגיטימית ורווחת באוכלוסייה,

לפעמים חיי רווחה לא ניתנים ליישום

לפעמים חיי רווחה לא ניתנים ליישום, מכיוון שכדי להחליט לגבי ההלוואות שתקבלו או לא תקבלו מהבנקים, הם דואגים לבדוק את כל מה שקשור בחיווי האשראי שלכם, כאשר בחלק מהמקרים חיווי אשראי שלילי לא יאפשר לכם להשיג את המטרה שלכם ולקבל הלוואה.

אל דאגה – חיווי אשראי שלילי הוא בהחלט דבר שאפשר לנסות ולתקן אותו! אז בואו נבדוק את כל מה שאתם צריכים לדעת בנושא הזה, רגע לפני שאתם מוותרים על רעיון ההלוואה, מרימים ידיים ונסוגים לאחור.

חיווי אשראי שלילי
חיווי אשראי שלילי
תוכן עניינים

חיווי אשראי שלילי – מה זה? מי זה? איפה זה?

אנחנו מניחים שלפחות עבור חלק מכם המושג חיווי אשראי שלילי נשמע כמו המצאה של מילים ומושגים, וזה בהחלט לגיטימי לגמרי – משום שאם לא שמעתם עליו עד היום, כנראה שאין כל צורך שתדעו מהו אומר. אז מתי הוא כן יכול להיות שימושי עבורכם? ברגע שקורות טעויות חמורות שמונעות מכם לקחת הלוואה על לא עוול בכפכם – אבל חכו, עוד נגיע לשם בהמשך.

כאשר מדברים על חיווי אשראי שלילי, מדברים על דירוג שכל אחד ואחת מאיתנו מחזיקים, גם מבלי שאנחנו יודעים על כך. גם בארץ באופן ספציפי וגם בעולם באופן כללי פועלות כל מיני חברות שכל המטרה שלהן מתרכזת בלאסוף עלינו נתונים, ככה שהבנקים יוכלו להבין איזה חיווי אשראי להעניק לנו. אז לאן אתם בעצם צריכים לשאוף? בואו נראה.

חיווי אשראי שלילי או חיווי אשראי חיובי – מה ההבדל ביניהם?

המילה "שלילי" והמילה "חיובי" מעצם פרשנותן הישירה כבר מביאות איתן לא מעט הבדלים ביניהן. אמנם במגפת הקורונה אנחנו נשמח הרבה יותר לשמוע את המילה "שלילי" מאשר "חיובי", אבל בחיים עצמם – ברוב המקרים המילה "חיובי" תהיה הרבה יותר טובה עבורנו. כך בדיוק עובד גם הסיפור של חיווי אשראי שלילי או חיובי.

כאשר אדם מסוים מחזיק בחיווי אשראי שלילי, הדבר מעיד בעצם על התנהלות לקויה שלו בכל מה שקשור בתחום הכלכלי. לא, זה לא אומר שהבנקים עורכים אחריכם מעקב כל הזמן, אבל ברגע שאתם מגיעים אליו לבקש הלוואה – הנתון של חיווי אשראי הוא נתון שיעזור לבנק לקבל החלטה לגביכם. כמובן שגם ההיפך הוא הנכון – ברגע שאדם מסוים מחזיק בחיווי אשראי חיובי, הבנק יכול לקבל החלטה חיובית וקלה יותר להעניק לו את ההלוואה שאותה הוא ביקש. הסתבכתם? אל דאגה – בואו נמשיך הלאה.

על מה חיווי אשראי שלילי מצביע ומה הוא בכלל אומר?

אז בואו נתחיל מההתחלה: שמוליק פומרנץ, שם אקראי לחלוטין וללא קשר אמיתי למציאות, הגיע לגיל 45, יש לו שלושה ילדים ואישה נהדרת, והם גרים יחד בדירה שכורה במרכז רמת גן. השנים עוברות והילדים גדלים, ושמוליק מעוניין לקבל הלוואה מהבנק, ככה שהוא יוכל לאפשר לילדים שלו לקחת חלק בחוגים שונים, לקנות רכב משודרג שיוכל לשמש אותם לטיולים המשפחתיים שהם כל כך אוהבים לעשות בשבתות, וכמובן כדי להצליח לקנות להם את הבגדים של המותגים הכי גדולים – כמו שיש לחברים הכי טובים שלהם. עד כאן נשמע לגיטימי לחלוטין, נכון? בואו נראה לאן הסיפור שלנו מתפתח.

שמוליק היקר שלנו הלך לבנק וביקש הלוואה בסדר גודל מסויים, והבנק, רגע לפני התשובה הסופית, יצא לבדיקה לגבי שמוליק. האם שמוליק היה חייב או עדיין חייב כסף לגורמים מסוימים? האם ההוצאה לפועל ביקרה אצל שמוליק בעבר? האם שמוליק פשט רגל בשלב כזה או אחר בחייו? האם שמוליק במינוס? האם שמוליק מגהץ את כרטיס האשראי שלו על מוצרים בשווי של אלפי שקלים, על אף שהכנסתו לא מאפשרת לו הוצאות גדולות כל כך? בתום הבדיקה, יתקבל עבור שמוליק חיווי אשראי – נתון שאותו הבנק עומד לבדוק בזכוכית מגדלת. ומה הוא יגלה שם? זה כבר תלוי באיך שמוליק שלנו מתנהל בחיי היום יום שלו.

חיווי אשראי שלילי לשמוליק – ברוב המקרים יוביל לאי קבלת ההלוואה המבוקשת

התשובות שאותן הבנק יקבל יכולות להיות רבות, והן מוגשות לו על ידי אותן חברות שהזכרנו קודם לכן, שאוספות את מכלול הנתונים הללו מגורמים כמו חברות האשראי, ההוצאה לפועל, מס הכנסה ועוד. בהתאם לתשובות, הבנק יוכל להסיק מסקנות לגבי ההתנהלות של שמוליק. ככל שההתנהלות שלו תהיה רשלנית יותר בכל המובן הכלכלי בחייו – כך הבנק יסוג במהירות מהרעיון של להעניק לו את ההלוואה המבוקשת, ולמה? פשוט מאוד – כי אי אפשר לסמוך עליו שהוא אכן יחזיר אותה.

אם תחשבו על זה, מדובר כאן על עניין הגיוני מאוד – רגע לפני שהבנק משחרר לשמוליק כמה עשרות אלפי או מאות אלפי שקלים, הוא רוצה להיות בטוח ששמוליק יעמוד בתנאי החזר ההלוואה, ואם הוא לא יכול להשיג לעצמו את הביטחון הזה – הוא מראש יעדיף לא לקחת חלק במהלך כזה. הבעיה מתחילה כאשר שמוליק אינו יודע על מה מדובר, ומדוע הוענק לו חיווי אשראי שלילי. אז מה הוא יכול לעשות במקרה כזה?

חיווי אשראי שלילי – האם אפשר לתקן אותו?

שמוליק ההמום פותח זוג עיניים מופתעות על פקיד הבנק שמבשר לו בלב כבד על הסירוב להלוואה, ולא מבין על איזה חיווי אשראי שלילי הוא בדיוק מדבר. שמוליק יודע שהוא ואשתו עובדים בעבודות מסודרות, שהוא ממעט בהוצאות כלכליות גבוהות מאלו שהוא יכול, שחשבון הבנק שלו נמצא במצב יציב, שהוא מעולם לא פתח עסק שאותו הוא היה צריך לסגור בעקבות מצוקה או פשיטת רגל, ושבסך הכל הוא מתנהל בצורה מסודרת מאוד במובן הכלכלי. אז למה מגיע לו לקבל חיווי אשראי שלילי?

שמוליק מסרב לקבל את הבשורה, ובפניו עומדת עכשיו אפשרות מעולה – לתקן חיווי אשראי שלילי שניתן לו. הוא פונה אל חברות דירוג האשראי שהגישו את הדו"ח שלכאורה מצביע על ההתנהלות הכלכלית הרשלנית שלו, שבהמשך לה הוענק לו חיווי אשראי שלילי, ומפציר בהן לבצע בדיקה נוספת אל מול כל הגורמים המעורבים בנתונים המפורטים בדו"ח. במה כבר תעזור בדיקה נוספת שכזו, אתם שואלים? כאן בדיוק טמונות אותן הבעיות שהזכרנו בתחילת המאמר כאן למעלה – טעויות קורות, אפילו לגופים הרשמיים והגדולים ביותר במדינת ישראל.

בדיקה נוספת אחרי חיווי אשראי שלילי – לאן היא יכולה להוביל?

ברגע ששמוליק פונה בבקשה לבדיקה נוספת באשר לחיווי אשראי שלילי שניתן לו, הוא בעצם יכול לקבל תוצאות עדכניות לגבי חיווי אשראי שאכן רלוונטי למצב האישי שלו ולהתנהלות הכלכלית שבה הוא דוגל. באופן הזה, יוכל הבנק לקבל דו"ח עדכני ורלוונטי לשמוליק, ובהתאם להחליט להעניק לו את ההלוואה.

כמובן שלא כל האנשים שמקבלים חיווי אשראי שלילי הם כמו שמוליק, ולכן הפתרון לא תמיד יוכל להיות בקשה לבדיקה חוזרת של החברות שמספקות חיווי אשראי לבנקים. אז מה עוד אפשר לעשות?

התנהלות כלכלית יותר ודיונים עם הבנק לגבי גובה ההלוואה

חיווי אשראי שלילי לא ממש מעיד דברים טובים על ההתנהלות הכלכלית שלכם, אבל זה ממש לא אומר שאי אפשר לשפר אותה מעכשיו והלאה. במידה וקיבלתם סירוב להלוואה שלכם בעקבות חיווי אשראי שלילי, תוכלו בהחלט לקחת את העניין הזה בתור שיעור חשוב להמשך החיים שלכם, ולהתחיל להתנהל בצורה כלכלית נבונה וטובה, שבהתאם תוכל להוביל לשינוי של חיווי אשראי הנוכחי שלכם. מעבר לזה, חשוב לוודא גם עם הבנק שלכם מה בכל אופן האפשרויות שעומדות בפניכם. נסו לדון עם הפקידים על גובה הלוואה נמוך יותר ועל תנאי החזר בפריסה רחבה יותר, כך שאולי בכל אופן תוכל להימצא עבורכם דרך לקבלת ההלוואה שאותה אתם מבקשים, או לפחות חלק ממנה.

הלוואות מגורמים אחרים – אפשרות בהחלט רלוונטית

ברגע שאדם מסוים נאלץ להתמודד עם חיווי אשראי שלילי, הוא בהחלט יכול לפנות לערוצים אחרים לשם קבלת ההלוואה. אמנם גם אצל הגורמים האלו, כמו חברות הביטוח או אפילו אנשים פרטיים, סביר להניח שתתקלו בסירוב בעקבות המצב – אבל מה יש לכם להפסיד?

אם אתם בטוחים שהצדק איתכם – אפשר גם לתבוע את חברות דירוג האשראי

חיווי אשראי שלילי הוא ממש כמו ציון שתלמידים מקבלים בבית הספר, וכמובן שכשמתברר שהציון אינו משקף את הידע שהם הפגינו במהלך המבחן – הם בהחלט יכולים לפנות אל המורה ולשנות את הציון. ומה קורה כשזה מסרב לשנות את הציון שלהם? הם יכולים לעבור לגורם המוסמך הבא – מנהלי בית הספר, המפקחים על בית הספר ועוד.

אותו הדבר קורה גם עם חיווי אשראי שלילי. במידה ואתם בטוחים שניתן לכם חיווי אשראי שאינו הולם את ההתנהלות הכלכלית שלכם, אתם בהחלט לא צריכים להסתפק רק בבקשה לבדיקה נוספת בקרב חברות הבודקות חיווי אשראי, אלא יכולים לפנות לתביעה מולן. אמנם התביעה היא הליך הרבה יותר מורכב, ארוך ולא פעם מכוער, אבל בסופו של דבר הדבר פוגע לכם בחיים באופן ישיר – ולכן אין שום סיבה לוותר עליו בקלות שכזו.

גורמים מקצעיים ומוסמכים לליווי בזמן תביעה בגין חיווי אשראי שלילי

בין אם תבחרו בדרך התביעה של חברות חיווי האשראי ובין אם בכל דרך אחרת, חשוב מאוד שלא תצאו אל הדרך הזו לבד. מדובר על דרך שעלולה להיות רצופת מכשולים, ולהעמיד אתכם בפני לא מעט קשיים בהמשך. היות ומדובר, במרבית מהפעמים, על המפגש הראשוני שלכם עם העולם הזה – רצוי שיהיה לצידכם מישהו שכבר עמד בסיטואציה הזו לא פעם ולא פעמיים, וילווה אתכם לאורך הדרך. בדיוק בשביל זה כדאי שתכירו את קפטן חיסכון.

קפטן חיסכון – כדי להתמודד עם חיווי אשראי שלילי עם כמה שפחות בעיות

אנחנו בקפטן חיסכון ממש לא מוכנים שלא תקבלו את כל מה שמגיע לכם, ושתצטרכו להתמודד עם נזקים שממש לא קשורים אליכם ולהתנהלות הכלכלית שלכם. עם הזמן צברנו ניסיון, ידע ומקצועיות רבים, שעומדים היום לרשותנו על מנת לספק לכם ליווי כמה שיותר מקצועי לכל סיטואציה שקשורה בחיווי אשראי שלכם.

עם קפטן חיסכון אתם נהנים מליווי של מיטב המומחים בתחום, ויכולים להעניק לעצמכם חיווי אשראי שמגיע לכם ומשקף את ההתנהלות היום יומית שלכם בתחום הכלכלי, ובהתאם לפתוח לעצמכם ערוץ פתוח לקבלת הלוואות. השאירו פרטים ונוכל לסייע לכם עוד היום!

שאלות נפוצות

  • הבדיקה הראשונית בחינם, ולכן אין לכם מה להפסיד.
  • במידה ונמצא שאנו יכולים לעזור לכם בשיפור ומחיקת ה-BDI השלילי שלכם, נגיש לכם הצעת מחיר מותאמת עבורכם
  • היתרון אצלנו הוא שתמיד תדעו את המחיר לפני שנתחיל באיזשהו תהליך ביחד

הבדיקה הראשונית לוקחת כמה שעות (מקסימום יום אחד, תלוי מתי שלחתם פרטים).
לאחר מכן ,התהליך עצמו אורך מספר ימים והוא תלוי בשיתוף הפעולה מצידכם

  • זה פשוט מאוד: בדיקה ראשונית חינמית ואובייקטיבית של אנשי המקצוע הטובים בישראל! 
  • מחיקת BDI שלילי אמיתי ואיכותי עם של מומחים בתחום עם ניסיון של עשרות שנים למענך

אין פה קאץ', אנחנו מרוויחים רק אם אתם מרוויחים

the first step

כבר אלפי ישראלים נהנו מבדיקת חיווי אשראי ותיקונו, עכשיו תורך!

🔒 הטופס מאובטח בטכנולוגיית SSL 🔒

קפטן חיסכון טופס