בדיקת BDI שיעשה לך סדר

עובדה מס' 1: קשה עד בלתי אפשרי לקבל הלוואה כשיש לך BDI שלילי. במידה וכן תקבלו הלוואה מגוף כלשהו, הריבית תהיה גבוהה בצורה בלתי הוגנת.

עובדה מס' 2: כשיש לך דירוג אשראי שלילי, יהיה לך בלתי אפשרי לקבל אישור להחזיק כרטיס אשראי, וגם אם יש ברשותך כזה, הוא עלול להתבטל בכל רגע.

עובדה מס' 3: המומחים שלנו יבדקו את דירוג האשראי שלך ויהפכו את דירוג ה-BDI שלך לחיובי במידה ויהיה צורך – דבר שיעזור לך לפתוח דף חדש מבחינה כלכלית! בדיקת BDI היא חינמית לגמרי, כך שאין לך מה להפסיד.

בדיקת BDI

⭐⭐⭐⭐⭐
תודה שעזרתם לי
לפתוח חיים חדשים

"עד לפני כמה שבועות לא ידעתי בכלל מה זה דירוג אשראי, אבל כשניסיתי לקבל הלוואה קיבלתי בלי סוף סירובים. לשמחתי נכנסתי לאתר של קפטן חיסכון והצוות שלהם עזר לי מהתחלה ועד הסוף כדי למחוק את הדירוג השלילי שלי ולהתחיל בחיים חדשים"

דניאל כהן, באר שבע

דניאל כהן

"המומחים של קפטן חיסכון דואגים להפוך את דירוג האשראי של הלקוח לחיובי, ועוזרים לו לצאת לדרך כלכלית חדשה"
(וואלה!, 16.7.2020)

וואלה לוגו

"באמצעות אנשי המקצוע והמומחים של חברת קפטן חיסכון אתם מוזמנים, עוד היום, לקבל את כל הסיוע המקצועי, הליווי והתמיכה בדרך אל מחיקת BDI שלילי"
(בחדרי חרדים, 13.8.20)

לוגו בחדרי חרדים
the first step

כבר 2,327 אנשים נהנו מבדיקת BDI ושיפורו, עכשיו תורך!

🔒 איננו מעבירים את הפרטים שלך לצד ג' 🔒

קפטן חיסכון טופס

בדיקת BDI יסודית

לאורך החיים שלנו אנחנו עומדים במרכזן של כל מיני בדיקות: בדיקות שיניים, בדיקות גובה, בדיקות של המצב הלימודי שלנו על ידי מבחנים ועבודות, בדיקות ראייה ובדיקות של הרכב במוסך. הבדיקות סופן בציון שאותו אנחנו מקבלים, ציון שמעיד על הסטטוס שלנו, ובהתאם לו ניתן להסיק מסקנות שיוכלו לסייע גם לנו וגם לגורמים חיצוניים אחרים לקבל כל מיני החלטות ולגשת לכל מיני צעדים. אחת הבדיקות שאולי עוד לא יצא לכם לשמוע עליה היא בדיקת BDI, בדיקה שמצביעה על ההתנהלות הכלכלית שלנו לאורך החיים, ובהתאם לה יכולות להתקבל החלטות באשר למתן או אי מתן הלוואות שאותן אנחנו עשויים לבקש בשלב כזה או אחר. בדיקת BDI היא בדיקה שחשוב להכיר מקרוב, מהסיבה הפשוטה שכולנו עוברים אותה גם בלי שנהיה מודעים לכך. אז מהי בדיקת BDI? על מה בדיוק היא יכולה להצביע? מה התוצאות שאפשר לקבל ממנה? מי בכלל מבצע אותה? כל מה שאתם צריכים לדעת נמצא כאן למטה, אז קדימה – בואו נתחיל.

בדיקת BDI
בדיקת BDI
תוכן עניינים

בדיקת BDI – תמונת המצב המלאה באשר להתנהלות הכלכלית שלכם

בדיקת BDI היא בדיקה שאותה עורכת חברת BDI. חברת BDI הוקמה מתוך רצון לאגד תחת קורת גג אחת נתונים כלכליים שקשורים הן לאנשים פרטיים והן לחברות גדולות, בשתי מטרות שונות. המטרה הראשונה היא לספק לאותם אנשים פרטיים או חברות גדולות את הנתונים הרלוונטים להם על מנת שהם יוכלו לעשות תהליך שיפור בדרך להתנהלות כלכלית נבונה יותר, ואילו המטרה השנייה היא לספק לגופים שונים, כמו הבנקים לדוגמה, את המידע אודות אותם אנשים פרטיים או חברות גדולות, מידע שיוכל לעזור להם לקבל החלטה באשר למתן או אי מתן הלוואה עבורם, לדוגמה.

מאיפה מתקבלים הנתונים של בדיקת BDI?

בדיקת BDI היא בדיקה מקיפה שפונה ללא מעט גורמים שיש להם, או להבדיל – אין להם, קשר עם אותם אנשים פרטיים או חברות גדולות. בין היתר, במהלך בדיקת BDI תיעשה פנייה לגופים כמו חברות האשראי, ההוצאה לפועל, חברות סלולר, חברות תקשורת שונות, בנק ישראל ועוד. כל גוף וגוף, מאלו המפורטים כאן וגם מאלו שאינם מפורטים כאן, מוסר את כל המידע הקיים ברשותו אודות הלקוח הפרטי או הלקוח העסקי שבעבורו נתבקש המידע להיאסף.

על ידי הצטברות כלל הנתונים שנאספים מכל הגופים השונים שאליהם התבצעה פנייה, יכולה חברת BDI לקבל תמונת מצב מלאה ומפורטת באשר להתנהלות הכלכלית של אותו אדם פרטי או חברה גדולה.

התוצאות של בדיקת BDI – מה הן יכולות להניב?

אז בדיקת BDI יכולה להוביל לשתי אפשרויות מרכזיות:

  1. דירוג אשראי שלילי – מצב שבו הלקוח הפרטי או החברה מתנהלים בצורה רשלנית בכל הנוגע להוצאות שלהם.
  2. דירוג אשראי חיובי – מצב שבו הלקוח הפרטי או החברה מתנהלים בצורה שקולה וחכמה בכל הנוגע להוצאות שלהם.

לתוצאות שיכולות להתקבל מבדיקת BDI יש משקל רב באשר להמשך דרכם של האנשים או החברות, משקל שיכול להשפיע עליהם באופן משמעותי בצמתים השונים שבהם הם עשויים לעמוד בהמשך. נשמע מסובך? אל דאגה – בואו נמשיך ונראה שהדברים הם יותר פשוטים ממה שאתם חושבים כרגע.

בדיקת BDI היא באמת אמינה?

באופן כללי ניתן להגיד שבדיקת BDI היא בהחלט אמינה, ושהתוצאות שמתקבלות ממנה יכולות לשקף באופן מהימן את ההתנהלות הכלכלית של הלקוח שנבדק בבדיקה – פרטי או עסקי ככל שיהיה. אז נכון, אמינות היא דבר אחד, אבל טעויות הן דבר שני – והן קורות לכולם. כן, גם לחברת BDI בזמן הבדיקה. אז מה קורה במצבים כאלו? זאת כבר שאלה נפרדת לגמרי, אליה נגיע ממש בקרוב.

מה המשמעות של תוצאותיה של בדיקת BDI?

אז הבנו שבדיקת BDI יכולה להסתיים באחת משתי דרכים, וזה הזמן להבין מה המשמעויות של כל אחת מהדרכים האלו. בואו ניקח אדם פרטי לשם הדוגמה, שהחליט יום אחד שהוא מעוניין לגשת אל הבנק ולבקש ממנו הלוואה, גדולה או קטנה ככל שתהיה. על מנת שהבנק יוכל להבטיח לעצמו במאת האחוזים שמדובר על לווה כספים שיכול גם להחזיר אותם, במסגרת תנאי החזר ההלוואה שיקבעו למולו, הוא מבצע כל מיני בדיקות. אחת מהבדיקות האלו היא, כמובן, בדיקת BDI. תוצאותיה של בדיקת BDI יוכלו לסייע לבנק בקבלת ההחלטה באשר למתן ההלוואה ללקוח, בהתאם למפורט כלדלקמן: במידה ותוצאותיה של בדיקת BDI עבור הלקוח יעלו מדדים חיוביים, יוכל הבנק להעניק הלוואה ללקוח בלב שלם ושקט, בידיעה שכספי הלוואה אכן יחזרו אליו. לעומת זאת, במידה ותוצאותיה של בדיקת BDI יצביעו על מדדים שליליים, הבנק, ככל הנראה, יסרב למתן ההלוואה ללקוח, וישלח אותו לדרכו.

האפשרויות כמובן לא מסתיימות כאן, שכן קיימים לקוחות שדירוג האשראי שלהם הוא שלילי אך הם ממש לא מתכוונים לוותר על ההלוואה, גם אם הדבר ידרוש מהם לשנות באופן דרסטי את ההתנהלות הכלכלית שלהם מן הקצה אל הקצה, וקיימים גם לקוחות שסבורים שדירוג האשראי השלילי שניתן להם הוא טעות אחת גדולה ומצערת. אז מה עושים במצבים כאלו?

טעויות בבדיקת BDI – דבר לגיטימי או טעות שמישהו צריך לשלם עליה?

הזכרנו קודם לכן את האפשרות לטעויות בבדיקת BDI, ועכשיו הזמן להעמיק בעניין הזה. לא פעם לקוחות, הן פרטיים והן עסקיים, יקבלו דירוג אשראי שממש לא הולם את ההתנהלות הכלכלית שלהם, בלשון המעטה. מקרים כאלו, שכמובן יגרמו לבנק לסרב למתן הלוואה עבורם, יכולים להוביל לכמה וכמה דרכי התנהלות על מנת לתקן את התוצאות שהתקבלו מבדיקת BDI שהתבצעה עבורם.

הדרך הראשונה, הנפוצה והחכמה ביותר היא דרך שבה הלקוח יפנה באופן ישיר אל חברת BDI בבקשה לבצע בדיקת BDI מחודשת. מרגע הפנייה, תהיה חייבת חברת BDI לבצע את הבדיקה, לפנות מחדש לכל אחד ואחד מהגורמים שסיפקו את המידע כלפי הלקוח, בבקשה לבדוק באופן קפדני את הנתונים שנשלחו אליה. לעיתים טעויות מצערות כמו שליחת נתונים של לקוח אחר עבור הלקוח המדובר, או שליחת נתונים שאינם רלוונטים עוד לרגע ביצוע הבדיקה, יכולות לגרום לקבלת דירוג אשראי שלילי אצל הלקוח – דבר שהוא כמובן לא אמור לקבל.

דרכים נוספות להתמודדות עם תוצאות שגויות של בדיקת BDI

במידה והדרך הראשונה לא מעלה תוצאות משביעות רצון, מסיבות כמו חוסר היענות של חברת BDI, בדיקות הולכות ונשנות ללא תוצאות הולמות ועוד, ניתן לפנות גם לדרך נוספת והיא תביעת לשון הרע. תביעת לשון הרע אמנם עלולה להיתפס בתור צעד קיצוני או דרסטי, אך בפועל היא לא פעם תקדם בצורה הרבה יותר מהירה ובטוחה את שינוי התוצאות שהתקבלו מבדיקת BDI.

תביעת לשון הרע מהסוג הזה תגרור אחריה כמובן גם התערבות מצד גורמים משפטיים כמו עורך דין, בתי המשפט ועוד, ובמקביל גם לא מעט הוצאות כלכליות. מה שבטוח הוא שבמידה והלקוח שפותח את התביעה בטוח בלא פחות מ-100% שהצדק בידיו – סביר שבית המשפט יכריע את העניין לטובתו, ובהמשך לכך ההוצאות הכלכליות ישובו אליו במסגרת הפיצויים מחברת BDI, כמו גם תיקון מידי של דירוג האשראי שניתן לו.

ומה באשר למי שבדיקת BDI העלתה תוצאות שליליות שאכן משקפות את הלקוח?

בדיקת BDI, כאמור, היא לרוב בדיקה מהימנה שניתן להסתמך על תוצאותיה ונתוניה בצורה חד משמעית. במקרים שבהן לא נופלת טעות מצערת מסוג כזה או אחר, והדירוג אכן מתאים את אופי התנהלותו הקלוקלת של הלקוח, הוא יוכל גם לתקן את דירוג האשראי השלילי שניתן לו, באמצעות שינוי ההתנהלות שלו מאותו רגע והלאה. שינוי ההתנהלות יכול להוביל אותו לסגירת חובות שנותרו פתוחים עבורו, צמצום ההוצאות הכלכליות שלו, וכמובן חישוב מחדש של הצעדים שהוא לוקח בפן הכלכלי של חייו.

ככל שימהר הלקוח ויתקן את ההתנהלות הכלכלית שלו, כך הוא יוכל להבטיח שחברת BDI תוכל להעניק לו דירוג אשראי חדש, ובהתאם הוא גם יוכל לפנות שוב לבנק במטרה לבקש את ההלוואה שלה הוא זקוק ובה הוא מעוניין.

האם התוצאות של בדיקת BDI שקופות גם עבורי?

בהחלט כן. לא מעט אנשים חושבים שתוצאות בדיקת BDI שקופות אך ורק לגופים כמו הבנקים, אבל בפועל גם אנחנו בתור אנשים פרטיים יכולים לצפות בתוצאות שהתקבלו עבורנו לאחר ביצוע בדיקת BDI. הצצה בתוצאות של בדיקת BDI שהתבצעה עבורנו יכולה לעזור לנו לסדר את ההתנהלות הכלכלית שלנו בצורה ברורה, לקבל החלטות נבונות ושקולות, וכמובן להבין היכן אנחנו מתנהלים בצורה לא נכונה, ולהסיק את המסקנות הנכונות.

האם בדיקת BDI היא בכלל דבר חוקי?

חברת BDI היא אחת מתוך כמה חברות שפועלות באופן חוקי לחלוטין, על מנת לפרוש דו"ח מפורט בפני הבנקים באשר ללקוחות השונים שלהם. אמנם פעולת הבדיקה נשמעת כמו פעולה חטטנית למדי, אך בסופו של דבר מדובר על בדיקה שבאה לטובת כולנו. מצד הלקוחות, מדובר על בדיקה שיכולה לפרוש בפניהם את הנתונים השונים שמשפיעים על דירוג האשראי שלהם, ובהתאם להסיק מסקנות ראויות שקשורות בהתנהלות הכלכלית שלהם, ומצד הבנקים, מדובר על בדיקה שמגנה עליהם בפני מתן הלוואות ללא שום כיסוי או ערבות להחזרים, בזמן הקבוע או בכלל.

הפעילות של חברת BDI ושל החברות הנוספות, אם כן, היא פעילות חוקית לחלוטין, ואם תחשבו על זה בצורה הנכונה – תוכלו בהחלט להשתמש בה ובתוצאותיה ולהטות אותן לטובתכם האישית.

בדיקת BDI – אני חושב שאני צריך עזרה בזה

עם כל הניסיון הגדול שלנו לפרט לכם את כל מה שאתם צריכים לדעת על בדיקת BDI, אנחנו בטוחים שיש עוד כמה פינות שאתם לא בטוחים כיצד לגשת אליהן, מאיפה להתחיל, איך להתקדם ומה בכלל צריך לעשות. כן, להבדיל מדברים אחרים שכולנו רגילים לעשות בחיי היום יום שלנו, ההתנהלות סביב בדיקת BDI היא התנהלות שזרה לרובנו אם לא לכולנו, ולכן, על מנת להיתקל בכמה שפחות מכשולים בעניינה, כדאי להיעזר בגורם מקצועי שיוכל לסייע לכם. אז אולי כרגע אתם מרגישים שאתם מתמודדים עם העניין הזה אך ורק בעצמכם, אבל אתם ממש לא צריכים לחשוש – בהחלט יש מי שיכול ללוות אתכם בדרך.

האם קפטן חיסכון מבצעת בדיקת BDI?

בוודאי! אנחנו בחברת קפטן חיסכון מעניקים ללקוחות שלנו מגוון שירותים שנוגעים בבדיקת BDI. עם המומחים של חברת קפטן חיסכון, אתם יכולים להבטיח לעצמכם רשת ביטחון אדירה שתוכל לסייע לכל בכל צומת שבה תתקלו. בין אם מדובר על תיקון דירוג אשראי שלילי, התייעצות או קבלת מידע מקצועי, חברת קפטן חיסכון יכולה לספק לכם את כל המידע והליווי שלהם אתם זקוקים כעת. פנו אלינו עוד היום ונוכל לסייע גם לכם במקצועיות ובסבלנות, עד שתשיגו את התוצאות שמגיעות לכם. בהצלחה!

שאלות נפוצות

  • הבדיקה הראשונית בחינם, ולכן אין לכם מה להפסיד.
  • במידה ונמצא שאנו יכולים לעזור לכם בשיפור ומחיקת ה-BDI השלילי שלכם, נגיש לכם הצעת מחיר מותאמת עבורכם
  • היתרון אצלנו הוא שתמיד תדעו את המחיר לפני שנתחיל באיזשהו תהליך ביחד

הבדיקה הראשונית לוקחת כמה שעות (מקסימום יום אחד, תלוי מתי שלחתם פרטים).
לאחר מכן ,התהליך עצמו אורך מספר ימים והוא תלוי בשיתוף הפעולה מצידכם

  • זה פשוט מאוד: בדיקה ראשונית חינמית ואובייקטיבית של אנשי המקצוע הטובים בישראל! 
  • מחיקת BDI שלילי אמיתי ואיכותי עם של מומחים בתחום עם ניסיון של עשרות שנים למענך

אין פה קאץ', אנחנו מרוויחים רק אם אתם מרוויחים

the first step

כבר 2,327 אנשים נהנו מבדיקת BDI ושיפורו, עכשיו תורך!

🔒 איננו מעבירים את הפרטים שלך לצד ג' 🔒

קפטן חיסכון טופס